0
Nuotr. asociatyvi

Rusija vykdo agresiją prieš Ukrainą. Karas pradėtas 2022 metų vasario mėn. 24d. 5 val. ryto ir tęsiasi jau trisdešimt pirma  para.

Kovo 26d. 06.30 Kijevo srities Slavutičiaus miesto pakraštyje kovos tęsiasi jau trečią dieną, okupantai į miestą neįžengė. Tai Slavutičiaus meras Jurijus Fomičevas paskelbė komentare UNIAN. “Trečia kovų diena. Jie neįžengė į miestą. Mūšiai vyksta pakraščiuose. Mes miesto neatiduodame, nors jėgos nelygios”, – sakė jis. Anot Fomičevo, Ukrainos pusėje yra nuostolių, taip pat ir tarp civilių. „Kiek žuvo civilių – suprasime ryte“, – sakė meras. Jis pridūrė, kad įsibrovėliai apšaudo miestą iš tankų, minosvaidžių ir savaeigių ginklų. Kaip anksčiau pranešė UNIAN, kovo 25 d. po pietų Slavutičiaus miesto valdžia uždraudė gyventojams judėti mieste. Priežastis – snaiperių veikla. (Unian.ua)

***

Rusija raketomis apšaudė ukrainos karinį dalinį Žitomire. Po to buvo sulaikyti dustebėtojai, turėję šio aobjektą nuotraukas visais rakursais. Apie tai vakaro vaizdo žinutėje ppanešė Žitomiro meras Sergejus Sukhomlinas. Apie nuostolius tiksliau nepranešama. (unian.ua)

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Pasaulis