0

Rusija pradėjo agresiją prieš Ukrainą. Karas pradėtas 2022 metų vasario mėn. 24d. 5 val. ryto ir tęsiasi jau dvylikta para.

Kovo 7d. 07.11 Visi Ukrainos kanalai praneša, kad apie 5 val. 15 min. Rusijos pajėgos apšaudė Nikolajevo miestą reaktyvinėmis sistemomis “Smerš”. Mieste daug gaisrų, kai kuriuose rajonuose dingo elektra. (Ukraina24, Unian).

Kovo 7d. 01.08 Rusijos pajėgos vėlų sekmadienį suintensyvino Ukrainos miestų šalies centre, šiaurėje ir pietuose apšaudymą, pareiškė prezidento patarėjas Oleksijus Arestovyčius.

„Vėliausia raketų smūgių banga prasidėjo sutemus“, – sakė jis per Ukrainos televiziją.

Jis teigė, kad smarkiai apšaudomos Kyjivo apylinkės, Černihivas šiaurėje, Mykolajivas pietuose ir antras pagal dydį šalies miestas Charkivas.

Charkivo pareigūnai sakė, kad apšaudymas apgadino televizijos bokštą, o sunkioji artilerija smogė gyvenamiesiems rajonams.

Černihivo pareigūnai teigė, kad raketomis atakuojami visi miesto rajonai.

O. Arestovyčius kalbėjo apie „katastrofišką“ padėtį Kijevo priemiesčiuose Bučoje, Hostomelyje ir Irpinėje, kur sekmadienį nepavyko evakuoti gyventojų. Jis sakė, kad vyriausybė daro viską, ką gali, kad evakuacija būtų atnaujinta.(BNS)

Kovo 7d. 01.00 Portalas Censor.net informavo, kad Ukrainos teritorinės gynybos pajėgoms pavyko sunaikinti Rusijos tiekimo koloną prie Charkovo. Apie tai, pasak portalo,  Telegram kanale pranešė Ckarkovo administracija. Prie gyvenvietės Russkaja Lozova sunaikintj 4 benzovežiai, 3 sunkvežimiai GAZ-66. Taip pat perimtas šarvuotas automoibilis “Tigr”.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Pasaulis