0

Rusija pradėjo agresiją prieš Ukrainą. Karas pradėtas 2022 metų vasario mėn. 24d. 5 val. ryto ir tęsiasi jautrylikta para.

Kovo 7d. 06.08 Iziumų miestą Charkovo srityje okupantai pavertė griūvėsiais, praneša portalas censor.net, remdamasis miesto vicemeru Volodymiru Macokinu. Miestas, pasak jo, paliktas be elektros, vandens ir šildymo, trūksta būtiniausių maisto produktų.

Kovo 7d. 01.18 Rusija eilinį kartą žada atidaryti humanitarinius koridorius civilių okupacijai iš bombarduojamų miestų.

Rusija antradienį atvers humanitarinius koridorius ir leis civiliams evakuotis iš kelių užpultos Ukrainos miestų, įskaitant sostinę Kyjivą ir uostamiestį Mariupolį, pranešė šalies naujienų agentūros. „2022 metų kovo 8 dieną nuo 10 val. Maskvos (9 val. Lietuvos) laiku Rusijos Federacija skelbia tylos režimą ir yra pasirengusi atverti humanitarinius koridorius“, – nurodė Rusijos gynybos ministerijos padalinys.

Jis paskelbė evakuacijos kelius iš Kijevo, Mariupolio, Charkivo ir Sumų – visi šie miestai pastarosiomis dienomis buvo smarkiai apšaudomi Rusijos pajėgų. Kelis kartu skelbtos paliaubos ir koridorių atidarymai taip ir neįvyko. Šalys dėl to kaltina viena kitą.(BNS)

 

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Pasaulis