0

Rusija pradėjo agresiją prieš Ukrainą. Karas pradėtas 2022 metų vasario mėn. 24d. 5 val. ryto ir tęsiasi jau keturiolikta para.

Kovo 9d. 05.07 Ukrainos gynybos ministerija prašo tėvynainių socialiniuose neplatinti informacijos apie Ukrainai tiekiamą ar ketinamą tiekti ginkluoti. “Gerbiami tėvynainiai – didžiulis prašymas: iki pergalės neplatinti informacijos apie ginkluotę ir techniką, kuri perduota Ukrainai arba kurią planuojama perduoti,” – sakė gynybos viceministrė Anna Maliar, kurios žodžius Facebook tinkle cituoja portalas censor.net.

Kovo 9d. 03.08 Jungtinių Tautų Organizacijos (JTO) duomenimis nuo Rusijos agresijos prieš Ukrainą pradžios žuvo 474 civiliai ir 861 buvo sužeistas. Ukrainos šaltiniai nurodo kur kas didesnius skaičius. JTO taip pat teigia, kad užultą šalį nuo karo veiksmų pradžios paliko jau virš 2 milijonų pabėgėlių.

Kovo 9d. 01.00 Agentūra Unian.ua, cituodama Kdanados žurnalistą nurodo, kad kovo 8 dienai į Ukrainą atvyko kariauti bent 40 000 savonirių, tarp jų 500 kanadiečių.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Pasaulis