0

Rusija vykdo  agresiją prieš Ukrainą. Karas pradėtas 2022 metų vasario mėn. 24d. 5 val. ryto ir tęsiasi jau trisdešimt devinta  para.

Balandžio 3d. 07.30 Paryčiais iš oro buvo užpultas Odesos miestas. Dalį raketų, kaip teigiama,  numušė priešlėktuvinė gynyba. Kai kuriose miesto dalyse užfiksuoti gaisrai, pranešė miesto taryba. Vietos gyventojams buvo patarta uždaryti langus ir netrukdyti atitinkamoms tarnyboms dirbti.

Odesos gyventojams buvo patariama slėptis, nepanikuoti ir pažymima, kad “priešas bus nugalėtas. Miestas atsilaikys”. Taip socialiniame tinkle “Facebook” parašė Odesos regioninės karinės administracijos vadovas Sergejus Bratčiukas.

“Odesa. Karas tęsiasi. Priešas bus nugalėtas. Nepanikuokite! Veikite pagal pavojaus signalą. Gaukite informacijos iš oficialių šaltinių”, – rašė jis. Vaizdo žinutėje Bratčukas sakė, kad priešų “laukia pragaras”.

***

Naktis Kijeve buvo palyginti rami. Tapo žinoma, kad buvo nužudyta Bučos (miestas prie Kijevo) rajono Motižino kaimo seniūnė, jos vyras ir sūnus. Nu okupantų išvaduotoje Bučoje rasta šiurpi masinė kapavietė, kurioje aptikta daugiau nei 280 vietinių gyventojų kūnų su smurtinės mirties požymiais. Be to civilių gyventojų kūnai randami tiesiog ant kelių. Daugeliui jų rankos surištos baltomis juostomis.

(unian.ua, kaunieciams.lt)

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Pasaulis