0
Dalinkitės

Rusija vykdo  agresiją prieš Ukrainą. Karas pradėtas 2022 metų vasario mėn. 24d. 5 val. ryto ir tęsiasi jau keturiasdešimt penkta para.

Balandžio 9 d. 06:30 Naktis Kijeve praėjo ramiai, be oro antskrydžių.

04:09 Bučoje, Kijevo srityje, vyko žuvusių civilių gyventojų kūnų ekshumacija. Procesas vyko aidint žmonių, kurie atpažino savo artimuosius, šauksmams.

02:36 JT teigia, kad nėra optimistiškai nusiteikusios dėl galimybės nutraukti ugnį ir užbaigti karo veiksmus Ukrainoje.

01.38 Žvalgyba teigia, kad okupantai gali vėl bandyti užimti Kijevą. Anksčiau JAV žvalgyba teigė, kad rusai šios idėjos atsisakė.

“Jie (rusai, – red.past) pirmiausia planuoja pulti Charkovą. Jie bandys užbaigti Mariupolio miesto puolimą ir tik po to gali bandyti aktyviai pulti Kijevą”, – sakė Ukrainos karinės žvalgybos vadovas Kirilas Budanovas.

***

06:24 Charkovo srityje ir mieste atšauktas oro pavojus.

06:05 Charkove ir regione skamba pavojaus sirenos.

05:10 Charkove ir regione buvo atšauktas pavojus.

04:55 Charkove ir regione paskelbtas oro pavojus. Žmonių prašoma persikelti į slėptuves ir likti jose iki pavojaus pabaigos.

03:49 Rusijos Federacija pareiškė, kad SBU (Ukrainos saugumo tarnyba, – red.past.) neva rengia provokaciją chemijos gamykloje netoli Charkovo, kuri buvo sunaikinta prieš 10 metų.

03:40 Charkovo gyventojai pranešė girdintys sprogimus.

02:10 Charkovo srities karinės administracijos pirmininkas Olegas Sinegubovas papasakojo apie situaciją, susijusią su Charkovo ir regiono evakuacija. “Dabar nėra jokių galimybių organizuotai evakuoti Charkovo gyventojus. Tęsiame Lozovos ir Barvenkovo gyventojų išvežimą”.

01:38 Žvalgyba praneša, kad Rusijos kariai persigrupuoja Charkovo puolimui.

kaunieciams.lt pagal UNIAN.ua, BNS ir kt. žiniasklaidos pranešimus bei remiantis savo šaltiniais vietoje.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Pasaulis