0
Dalinkitės

Rusija užpuolė Ukrainą. Karas pradėtas 2022 metų vasario mėn. 24d. 5 val. ryto ir tęsiasi jau keturiasdešimt septinta para.

Rusai bandys atnaujinti puolimą Slobožansko kryptimi – mano Ukrainos Generalinis štabas.  Apie tai socialiniame tinkle “Facebook” pranešė Ukrainos ginkluotųjų pajėgų Generalinis štabas, pateikdamas operatyvinę informaciją nuo 6.00 val. “Priešas ir toliau telkia grupuotę puolimui, kuri veiktų Slobožansko kryptimi. Tikėtina, kad artimiausiomis dienomis okupantai bandys atnaujinti puolimą”, – sakoma pranešime.

Taip pat pažymima, kad siekdamas sutrikdyti krovinių tiekimą į kovos veiksmų vietas, priešas galimai tęs smūgius Ukrainos transporto infrastruktūrai, siekdamas ją sunaikinti arba išvesti iš rikiuotės. (UNIAN.ua)

***

Rusijos kariuomenė apšaudė Zolochivą Charkovo srityje, sužeisti keturi žmonės. Tyrimą tlieka Charkivo srities prokuratūra. (censor.net)

**

Puolimas prie Zolotės buvo atremtas, tačiau rusai apšaudė visus Luhansko srities miestus. Infrastruktūra beveik visiškai sunaikinta. Luhansko srities karinės administracijos vadovas Serhijus Gaidajus apie tai pranešė “Telegram”.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Pasaulis