0

Dalinkitės

Rusija tęsia karą prieš Ukrainą, kurį pradėjo 2014 metais, o atnaujino 2022 m. vasario 24 dieną. Mūšiai tęsiasi ir aršiausia kova vyksta dėl Donbaso regiono šalies rytuose.

Donecko srities Severskas, Slavianskas ir Bachmutas gali tapti karščiausiais Donbaso taškais, nes Rusijos okupantai daugiausia pastangų sutelks šioms teritorijoms užimti. Tokią nuomonę Ukrainos naujienų teletilto eteryje išsakė karinis ekspertas Serhijus Grabskis.

“Pagrindinės priešo pastangos bus sutelktos vadinamajame trikampyje – Severske, Slavianske ir Bachmute. Kalbant apie kryptis, pagrindinė jų  atrodo taip: pirmoje vietoje – Severskas, toliau – Bachmutas, trečioje – Slavianskas ir Kramatorskas. Slavianskas ir Kramatorskas yra viena didelė miesto aglomeracija. Kitaip tariant, priešas bandys mus išstumti iš Seversko išsikišimo”, – teigia Grabskis.

Toliau, pasak eksperto, “rašistai” judės link Bachmuto.

“Akivaizdu, kad pagal jo (priešo – UNIAN) planus galime numatyti bandymus judėti Slaviansko link. Tačiau ten situacija jam daug sudėtingesnė, todėl duok jam Dieve, susidoroti su pirmosiomis dviem užduotimis”, – ironizavo Grabskis.

Kaip dar birželio pabaigoje rašė UNIAN, birželio pabaigoje Vladimiras Putinas pareiškė, kad galutinis Rusijos karių veiksmų mūsų žemėje tikslas esą yra “apsaugoti Donbasą ir sukurti sąlygas, užtikrinančias Rusijos saugumą”. Rusams ligi šiol taip ir nepavyko užimti visos Donecko ir Luhansko sričių teritorijos.

Karo tyrimų institutas (ISW) teigė, kad dabartiniame karo etape Rusija pirmiausia sutelks dėmesį į Severską ir Bachmutą, atidėdama Slaviansko užėmimą.

UNIAN.ua, censor.net

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Pasaulis