0

Prezidentas Gitanas Nausėda sekmadienį  pasveikino režisierių, dailininką Vitalijų Mazūrą 90-mečio proga.

„Visapusiškai pilname ir turiningame kūrybiniame kelyje kuriate savito braižo, raiškos – iš tikrųjų savo teatrą. Su tokiu pat atidumu, meistriškumu ir meninės energijos jėga skaitote tiek pasaulio literatūros, tiek mūsų šalies didžiųjų rašytojų tekstus. Būtent Jūsų prakalbinti, interpretuoti ir kurti scenos pastatymai visam laikui įsirėžė mūsų atmintyje, su jais augo ir auga ištisos kartos“, – rašoma valstybės vadovo sveikinime.

Prezidentas pabrėžia, jog būtent V. Mazūras atskleidė lietuviškąjį lėlių teatrą, praturtinusį mūsų gebėjimą apmąstyti pasaulį, vaizduoti savąsias prasmes ir įsivaizduoti kito emocijas.

Šalies vadovas padėkojo menininkui už ilgametį pedagoginį darbą, Lietuvos vardo garsinimą užsienio teatrų scenose ir parodų erdvėse bei palinkėjo sveikatos ir šviesaus džiugesio.

Premjerės Ingridos Šimonytės sveikinime sakoma:

„Nuoširdžiai sveikinu Jus garbaus jubiliejaus proga. Sukūrėte tiek daug įstabių scenografijų teatrui, gaminote lėles ir personažus, kurie žavėjo, džiugino žiūrovus, o kartu ir taikliai perteikė spektaklio prasminius klodus.

Jūsų iniciatyvumas, kūrybiškumas ir atsidavimas Lietuvos kultūros pasauliui labai jį praturtino. Linkiu lengvos ir žaismingos kasdienos, malonių akimirkų su pačiais artimiausiais.“

The post Šalies vadovai pasveikino pasveikino režisierių, dailininką Vitalijų Mazūrą jubiliejaus proga appeared first on Kauniečiams kasdienės naujienos.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva