0

Sasekso kunigaikštis ir kunigaikštienė pasidalijo bučiniu prieš kameras po to, kai princas Harry Floridoje žaidė labdaros polo rungtynes. Apie tai praneša britų dienraštis The Telegraph.

Pora buvo pastebėta besišypsanti ir einanti susikibusi už rankų – hercogas vilkėjo baltas kelnes, šviesiai mėlynus marškinius ir smėlio spalvos švarką, o hercogienė penktadienį Velingtone vykusiame renginyje “Royal Salute Polo Challenge” vilkėjo kreminę suknelę su puspalčiu.

Sentebale polo taurės turnyras kasmet rengiamas Sentebale labdaros organizacijai, kurios vienas iš įkūrėjų 2006 m. buvo Haris ir kuri remia pietų Afrikoje gyvenančius jaunuolius ir vaikus.

Hercogas buvo “Royal Salute Sentebale” komandos kapitonas prieš didžiuosius čempionus, kuriems vadovavo jo geras draugas argentiniečių polo žaidėjas Nacho Figueras.

Haris buvo pastebėtas žaidžiantis rungtynėse ir vilkintis komandos mėlynai baltas spalvas, o ant rankovės dėvintis antrojo numerio ženklą.

 

The post Sasekso kunigaikštienė po rungtynių įteikė princui Hariui trofėjų appeared first on Kauniečiams kasdienės naujienos.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Pasaulis