0
Nuotr. asociatyvi

Šeštadienį Generolo Silvestro Žukausko poligone (Pabradėje) prasidės Lietuvoje dislokuotos NATO priešakinių pajėgų bataliono kovinės grupės lauko taktikos pratybos „Kylantis Grifonas“ (angl. „Rising Griffin“). Iki balandžio 10 d. vyksiančiuose mokymuose dalyvaus apie 1000 karių ir 200 karinės technikos vienetų.

Pagrindinis pratybų tikslas yra palaikyti Vokietijos vadovaujamos NATO priešakinių pajėgų kovinės grupės parengties lygį, tobulinti vadovavimo ir valdymo procedūras bei ruoštis artėjančios tarptautinėms pratyboms „Geležinis Vilkas 22-I“. Mokymuose taip pat dalyvaus apie 100 Ispanijos karių iš NATO priešakinių pajėgų bataliono, dislokuoto Latvijoje. Į pratybas kariai gabenasi tankus, pėstininkų kovos mašinas, šarvuotus visureigius ir kitą karinę techniką.

Informuojame gyventojus, kad pratybų reikmėms kovo 26–27 dienomis numatomas karinės technikos perdislokavimas iš karių nuolatinės dislokacijos vietos Rukloje į pratybų vietą Pabradėje. Karinės kolonos abi dienas anksti ryte ir pavakare judės iš Ruklos maršrutais per Elektrėnus, Vievį ir Nemenčinę bei per magistralės Panevėžys–Vilnius dalį nuo Ukmergės iki Maišiagalos.

Lietuvos kariuomenės informacija

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva