0

2021 09 06

Lietuvos savivaldybių administracijos kviečiamos teikti paraiškas pagal Viešosios turizmo ir poilsio infrastruktūros turistų lankytinose vietose projektų finansavimo sąlygų tvarkos aprašą. Skiriamo finansavimo tikslas – skatinti vietinį turizmą sudarant sąlygas pabaigti pradėtus ir dėl COVID-19 pandemijos nebaigtus projektus.
Gali būti finansuojami projektai, kurie atitinka visus šiuos reikalavimus: skatinamas vietinis turizmas, siekiama finansuoti savivaldybės tarybos sprendimu patvirtinto projekto viešosios turizmo ir poilsio infrastruktūros plėtros darbus, kurie dėl pandemijos buvo neįgyvendinti, projektas įgyvendinamas tik Lietuvos Respublikos teritorijoje ir vykdomas savivaldybei nuosavybės teise priklausančiame objekte, projekto objektas nėra dviračių takų infrastruktūros plėtra.
Paraiškų atrankos būdas – konkursas. Paraiškos priimamos elektroniniu paštu kanc@eimin.lt iki rugsėjo 17 d. imtinai. Pareiškėjai gali teikti vieną paraišką, o joje pateikti projektų skaičių nuo 1 iki 4 priklausomai nuo savivaldybėje apsistojusių turistų 2019 m. skaičiaus. Projektus vertins ir balus skirs ekonomikos ir inovacijų ministrės įsakymu sudaryta komisija.
Didžiausia galima skirti suma vienam projektui finansuoti yra 1 mln. eurų, o mažiausia – 30 tūkst. eurų. Bendra šiai priemonei skirta lėšų suma yra 4,25 mln. Eur. Priemonės tvarkos aprašas ir visos sąlygos skelbiamos čia.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Greitos naujienos