0

Parlamento kanceliarija primena, kad Seimo Aleksandro Stulginskio žvaigždės skyrimo komisija kviečia visuomenę iki 2024 m. vasario 20 d. siūlyti kandidatus Seimo apdovanojimui – Aleksandro Stulginskio žvaigždei gauti.

Apdovanojimas skiriamas Lietuvos ir užsienio fiziniams bei juridiniams asmenims už parlamentarizmo, demokratijos ir valstybingumo idėjų puoselėjimą.

 

Seimo kanceliarijos nuotrauka

 

„Tikiu, kad kiekvienas savo aplinkoje pažįstame­­­ dorų, sąžiningų ir Lietuvai atsidavusių žmonių, kurie savo darbais stiprina valstybingumą, demokratiją ir parlamentarizmą. Tegul šie žmonės bus pagerbti iškilios Aleksandro Stulginskio asmenybės garbei pavadintu aukščiausiu Seimo apdovanojimu“, – sako Seimo Aleksandro Stulginskio žvaigždės skyrimo komisijos pirmininkas Antanas Vinkus.

Siūlyti kandidatus apdovanojimui gauti turi teisę fiziniai ir juridiniai asmenys, pateikdami šiuos dokumentus:

1) kandidato anketą;

2) kandidato gyvenimo aprašymą;

3) išsamų veiklos, už kurią kandidatą siūloma apdovanoti, aprašymą;

4) ne mažiau kaip dvi rekomendacijas;

5) kitą medžiagą, pagrindžiančią siūlymą apdovanoti kandidatą.

Komisijai dokumentai pateikiami su lydraščiu.

Kandidatų dokumentus prašome siųsti adresu: Lietuvos Respublikos Seimo Aleksandro Stulginskio žvaigždės skyrimo komisijai, Gedimino pr. 53, 01109 Vilnius arba el. paštu priim@lrs.lt.

Apdovanojimas įteikiamas kiekvienų metų gegužės 15 d. – Steigiamojo Seimo susirinkimo dieną.

Komisijos kreipimasis ir daugiau informacijos apie apdovanojimą.

Apdovanojimas įteikiamas kiekvienų metų gegužės 15 d. – Steigiamojo Seimo susirinkimo dieną.

Su privatumo pranešimu apie asmens duomenų tvarkymą galima susipažinti čia. Prašome su juo supažindinti teikiamus kandidatus.

Komisijos pirmininkas Antanas Vinkus

 

The post Seimo Aleksandro Stulginskio žvaigždės skyrimo komisija kviečia teikti kandidatus Seimo apdovanojimui gauti appeared first on Kauniečiams kasdienės naujienos.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva