0

Seimo Ateities komitetas jau trečiadienį tvirtins išvadą dėl Lietuvos Respublikos Seimo nutarimo „Dėl valstybės pažangos strategijos „Lietuvos ateities vizija „Lietuva 2050“ patvirtinimo“ projekto ir vizijos „Lietuva 2050“ teksto pakeitimus.

Komiteto posėdyje kviečiamas dalyvauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko patarėjas strateginio planavimo, viešojo administravimo, reformų ir pokyčių valdymo klausimais Darius Žeruolis.

Valstybės pažangos strategija „Lietuvos ateities vizija „Lietuva 2050“ – tai ilgesnės negu 20 metų perspektyvos dokumentas, kuriame bendros kūrybos būdu kartu su ekspertais, piliečiais ir kitais bendrakūrėjais nustatoma Lietuvos ateities vizija, jai įgyvendinti reikalingos strateginės ambicijos ir poveikio rodikliai, rodantys siekiamus socialinės, ekonominės ir aplinkos būklės pokyčius šalies mastu.

Primintina, kad šis komitetas – vardan ateities vizijų tikrumo – net Urugvajun skrido. Taigi, netrukus sužinosime, kaip viskas 205-aisiais bus. Lieka tik klausimas – ko ar kieno paprašyti atsakymų, jei bus kitaip?

Susiję tekstai:

Seimo Ateities komiteto nariai vyksta gastrolių 

Seimo Ateities komitetas toliau buria ateitį

 

The post Seimo Ateities komitetas jau žino, kaip viskas bus 2050 metais appeared first on Kauniečiams kasdienės naujienos.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva