0

Seimo Energetikos ir darnios plėtros komisija kartu su Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetu rengia išvažiuojamąjį posėdį Vilniaus teritorinės muitinės Kenos geležinkelio kontrolės poste, kur susipažins su rentgeno kontrolės sistemos, skirtos traukinių patikrai, darbu ir aptars rentgeno kontrolės sistemų įrengimą  kituose Lietuvos pasienio postuose.

Skenavimo sistemų įrengimas kelių ir geležinkelių pasienio postuose yra veiksminga nelegaliai gabenamų krovinių kontrolės priemonė, padedanti efektyviai kovoti su cigarečių kontrabanda ir kitų nelegalių ar sankcionuotų prekių gabenimu per Lietuvos sieną.

Įvairių tyrimų (įskaitant vadinamąjį „tuščių pakelių“ tyrimą) duomenimis, kontrabandinės cigaretės sudaro apie ketvirtadalį Lietuvos cigarečių rinkos, ir tai daro didelę žalą Lietuvos ekonomikai. Taip pat pažymėtina, kad Baltarusijos fabrikuose gaminami ir į Lietuvą ar per Lietuvą į kitas Europos Sąjungos valstybes kontrabanda gabenami rūkalai yra didelis Baltarusijos režimo pajamų šaltinis, kurį itin svarbu užkardyti.

lrs.lt informacija

The post Seimo nariai vyksta ekskursijon traukiniuosna appeared first on Kauniečiams kasdienės naujienos.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva