0

Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen, minėdama Pagarbos mokesčių mokėtojams dieną, sako, kad nors į prievolę mokėti mokesčius mažai kas žiūri optimistiškai, dabarties kontekste akivaizdu, jog mokesčių mokėtojų atsakomybė ir valstybiškumas iš esmės yra kitokie nei prieš dešimtmetį ar du. Pasak Seimo Pirmininkės, Lietuva įrodė, kad puikiai geba prisitaikyti prie besikeičiančių sąlygų ir net neigiamomis aplinkybėmis randa naujų galimybių.

„Prieš kone 15 metų Lietuva tuometę situaciją išnaudojo bankinėms paslaugoms pritraukti. Dabar matyti, kokį indėlį į šalies BVP ir biudžetą sudaro paslaugos, teikiamos visam pasauliui. O mūsų fintech sektoriaus paslaugomis šiandien naudojasi jau kas dešimtas europietis!“ – teigia V. Čmilytė-Nielsen.

Pasak parlamento vadovės, dabartinis akcentas į gynybos pramonę kaip tik ir yra nauja galimybė, kuri, neabejoja, taps dar viena Lietuvos sėkmės istorija.

„Šiuo metu kaip tik vėl ant stalo – naujų rinkliavų projektai, nes geopolitinė padėtis reikalauja kur kas daugiau dėmesio skirti gynybai, taigi ir papildomų išlaidų. Tai rimtas uždavinys ir įpareigojimas politikams rasti tokį susitarimą, kuris būtų tvarus visomis prasmėmis. O ypač – nemažintų mokesčių mokėtojų pasitikėjimo valstybe. Nes tik pasitikėjimas valstybe lemia pagarbą ir atsakomybę. Už tai šiandien Lietuvos mokesčių mokėtojams ir noriu padėkoti! – sako Seimo Pirmininkė V. Čmilytė-Nielsen.

 

The post Seimo Pirmininkė dėkoja mokesčių mokėtojams appeared first on Kauniečiams kasdienės naujienos.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva