0

Parlamento vangų, nostradamų, globų ir kitų ateities pranašų kompanija siautėja toliau. Pamenate, kaip būdavo planuojami sovietiniai penkmečiai? Kaip dėdulė Nikita Chruščiovas žadėjo komunizmą dar praeitame amžiuje, o Miša Gorbačiovas kiekvienam atskirą butą iki 2000-ųjų? Kiekvienai epochai – savi pranašai. Dabartinių lyderis – Raimundas Lopata su dar 19 ateities būrėjų.

Ši miela kompanija pasiskelbė bemaž baigusi darbą, tad netrukus sužinosime, kas mūsų laukia po  poros dešimtmečių. Jeigu kas nors nepasikeis. O jei pasikeis… kas jiems. ..

Nuotr. asociatyvi

Taigi. Seimas iškilmingai praneša:

Gruodžio 1 d. 9 val. Seimo Ateities komitetas posėdyje baigs svarstyti Seimo nutarimo „Dėl valstybės pažangos strategijos „Lietuvos ateities vizija „Lietuva 2050“ patvirtinimo“ projektą XIVP-2937. Posėdyje komitetas įvertins pasiūlymus dėl vizijos „Lietuva 2050“ įgyvendinimo nuostatų patikslinimo ir aptars redakcinius vizijos teksto pakeitimus.

Komiteto posėdyje pakviesti dalyvauti ir dėl Lietuvos ateities vizijos „Lietuva 2050“ pasisakys: Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko patarėjas strateginio planavimo, viešojo administravimo, reformų ir pokyčių valdymo klausimais Darius Žeruolis.

Posėdis bus tiesiogiai transliuojamas Seimo svetainėje ir Seimo „YouTube“ paskyroje „Atviras Seimas“.

Valstybės pažangos strategija „Lietuvos ateities vizija „Lietuva 2050“ – tai ilgesnės negu 20 metų perspektyvos dokumentas, kuriame bendros kūrybos būdu kartu su ekspertais, piliečiais ir kitais bendrakūrėjais nustatoma Lietuvos ateities vizija, jai įgyvendinti reikalingos strateginės ambicijos ir poveikio rodikliai, rodantys siekiamus socialinės, ekonominės ir aplinkos būklės pokyčius šalies mastu.

***

Ieškodami idėjų ir patirčių komiteto nariai ne tik rengė pasitarimus su vietiniais ekspertais, bet taip pat nevengė valdiškų komandiruočių į tolimas užsienio šalis. Pavyzdžiui, Urugvajų.

Čia yra Lietuvos ateities numatytojų 2050-ieisiems sąrašas. Jų 20.

P.s. Yra daug liudijimų, kad prieš žlungant sovietijai jos vadai irgi pamėgo visokius pranašus bei bei gydytojus. Nuo džunų iki kašpirovskių. Koks čia simptomas – spręskite patys. Bet komitetas – “tvarus” ir daugiapartinis. Ir labai sunkai dirba.

The post Seimo pranašai jau sugalvojo, kaip 2050-aisiais metais viskas bus appeared first on Kauniečiams kasdienės naujienos.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva