0

Smilkalai – labai dažnas pirkinys tų žmonių tarpe, kurie dievina intensyvius kvapus ir namams nori suteikti papildomo jaukumo. Iš tiesų, tinkantį ir patinkantį aromatą gali išsirinkti kiekvienas – jų yra daugybė, kiekvienas pasižymi skirtingomis savybėmis, o ir pačių smilkalų sukuriamas dūmų efektas yra kitoks. Kokios yra pagrindinės rūšys ir kuo jos išsiskiria?

Smilkalai lazdelės

Šis tipas mums visiems yra geriausiai žinomas – juk smilkalų lazdelių pavidalu rasime beveik kiekvienoje fizinėje parduotuvėje. Tai – puikus pasirinkimas pradedantiesiems domėtis Rytų kultūra bei kvapų filosofija. Aišku, jog esant tokiam populiarumui galime daugiau rasti skirtingų ir įdomių kvapų palečių smilkalų, o tai yra vienas didžiausių privalumų. Smilkalai lazdelės idealiai tiks mažesnės erdvės kambariams namuose, nes juos gana lengva užgesinti, taip išvengiant per didelio dūmų intensyvumo. Taip pat svarbu paminėti, kad prie šios rūšies pritaikomos smilkalinės yra labai paprastos ir nesikandžioja aukštomis kainomis. Galite rinktis tiek medinius, tiek blizgius žalvarinius gaminius, kurie tarnaus ilgai.

Kūginiai smilkalai

Jei smilkalai lazdelės atlieka savo pagrindinę funkciją – skleisti aromatingus dūmus po mūsų namų erdvę, tai kūginiai smilkalai gali pasigirti dar viena unikalia ypatybe. Ši rūšis (anglų kalba neretai vadinama “Back Flow”) siūlo visai kitokią vizualinę patirtį. Rūkstančio kūgio dūmai nekeliauja į viršų, kaip yra įprasta, jie kaupiasi ir plaukia žemyn. Būtent dėl šios priežasties smilkalinių gamintojai vis labiau leidžia savo vaizduotei paklaidžioti – dabartinėje rinkoje esantys šių kūgių laikikliai siūlo krioklio, laivelio ar net šulinio dūmų efektą. Rinkdamiesi šį tipą galėsite ne tik džiaugtis raminančiams kvapais, bet ir įstabiu vaizdiniu, kuris nustelbs tiek šeimos narius, tiek užklydusius svečius. Nepamirškite, kad kūginiai smilkalai dega daug greičiau, tad juos pravarčiau laikyti didesnėse patalpose tam, kad intensyvus kvapas nenusibostų ir nesuerzintų.

Palo santo smilkalai

Neseniai ir labai staigiai viešumoje pasirodžiusi rūšis – Palo santo smilkalai. Jų populiarumo paslaptis nėra visai konkreti, nes šis produktas pasižymi net keliais išskirtinumais, kurie gali kiekvieną asmeniškai sužavėti. Vien tai, jog išvertus “palo santo” gauname “šventą medį” skamba įtikinamai. Iš tiesų, smilkalų gimtasis žemynas Pietų Amerika šiuo atradimu be galo džiaugiasi – toks pavadinimas buvo suteiktas supratus, kokią magišką ir gydančią aurą turi šis medis. Dabar Palo santo smilkalai, kurie yra tiesiog šio medžio gabaliukai, būtent ir naudojami tinkamai energetikai namų erdvėje palaikyti. Sakoma, kad deginant šią rūšį į gyvenimą kviečiame pozityvią energiją, vejame stresą bei nerimą ir net apsivalome nuo tokių fizinių negandų kaip peršalimai bei virusai. Net jei tokiais dalykais netikite, citrusinių vaisių bei spygliuočių medžių aromatų mišinys į namus tikrai įneš gaivumo.

Visas prieš tai išvardintas smilkalų rūšis ir kur kas daugiau galima rasti internetinėje parduotuvėje https://mazojiindija.lt/. Nepraleiskite progos pasinaudoti šiuo metu taikomomis akcijomis.

 

 

 

 

 

 

Jums gali patikti

Komentarai

Leave a reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Dagiau iš temos: Naujienos