0

2021 09 29

Trečiadienį vidaus reikalų viceministras Arnoldas Abramavičius susitiko su Bulgarijos ambasadore Selver Ahmed Halil ir Švedijos ambasadore Inger Buxton.

Susitikimo metu viceministras A. Abramavičius pasveikino  Lietuvai akredituotą Bulgarijos ambasadorę, reziduojančią Sofijoje,su pradėtomis eiti pareigomis ir aptarė Europos Sąjungos (ES) politikos migracijos, prieglobsčio ir sienos apsaugos srityse klausimus.

„Neteisėta migracija nėra priimtina, ypatingai iš karo neapimtų – saugių – kaimyninių šalių, dėl to nelegalus ES valstybės sienos kirtimas negali ir nebus toleruojamas. Kartu su Lenkija, Estija  ir Latvija siekiame pokyčių ES teisinėje sistemoje ir tam jau telkiame mus palaikančias  ES šalis. ES valstybės narės turi teisę apginti nacionalinius interesus ir apsaugoti savo šalies gyventojų saugumą ekstremaliosios situacijos metu“, – teigė viceministras A. Abramavičius.

Susitikime su Švedijos ambasadore Lietuvoje vidaus reikalų viceministras pristatė migracijos krizės Lietuvoje situaciją ir valdymo priemones. Neteisėtos migracijos krizės metu pagal Europos Sąjungos civilinės saugos mechanizmą Lietuva iš Švedijos yra sulaukusi humanitarinės pagalbos, skirtos pagerinti migrantų gyvenimo sąlygas.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Greitos naujienos