0

Rugpjūčio 21 d. ištekėjo LRT sporto žurnalistė Dovilė Šeduikytė. Jos išrinktasis – taip pat sporto žurnalistas Martynas Suslavičius. Tuoktuvių išvakarėse D. Šeduikytė portalui LRT.lt sakė, kad vestuviniai rūpesčiai, nors jų ir yra, per daug neslegia, o ji pati jaučiasi rami: „Esame kartu jau septintus metus, todėl ryšys – gerai patikrintas“.

Tiek D. Šeduikytė, tiek M. Suslavičius neseniai grįžo iš Tokijo olimpinių žaidynių, kur dirbo net keletą savaičių. „Nuo vestuvių reikalų buvome atitrūkę, bet grįžę pailsėjome ir esame pasirengę švęsti“, – prieš šventę sakė D. Šeduikytė.

Nuotaka neslėpė – vestuvinių rūpesčių netrūko, tačiau jie tikrai negadino nei pasiruošimo džiaugsmo, nei pačios šventės.

„Rūpesčių prieš vestuves tikrai yra, bet visus juos sprendžiame kartu, tad viskas įveikiama gana paprastai. Nuotaikos – pačios geriausios. Ši šventė labai laukta, bet tuo pačiu į tai žvelgiame kaip į galimybę susitikti su brangiausiais žmonėmis, o ne kažkokią ypatingą puotą, kurios metu viskas turi būti pagal griežtą tvarką“, – tuoktuvių išvakarėse sakė D. Šeduikytė.

Sporto žurnalistų pora susipažino spaudos konferencijoje Vilniaus „Ryto“ krepšinio rungtynėse, o po penkerių draugystės metų susižadėjo viešėdami Vienoje.

„Esame kartu jau septintus metus, todėl ryšys – gerai patikrintas. Martynas tiesiog yra geriausias mano sutiktas žmogus, kuriam daug lengviau duoti, nei imti. Man labai pasisekė“, – šypsojosi D. Šeduikytė.

Prieš kurį laiką duodama interviu portalui LRT.lt D. Šeduikytė sakė apie dideles vestuves negalvojanti. „Vestuvės yra ne apie tai. Tai įsipareigojimas, padėka vienas kitam. Per projektą („Šok su žvaigžde“ – LRT.lt) supratau, už kiek daug turiu padėkoti Martynui, taigi mūsų vestuvės bus jaukus mūsų santykių sutvirtinimas. Jos bus kuklios, bet gražios. Svarbiausia, kad artimiausi žmonės būtų šalia“, – sakė žurnalistė.

Šaltinis: LRT.LT

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva