0

2021 10 01

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM), siekdama geriau informuoti visuomenę apie COVID-19 pandemiją, vakcinaciją ir medikų darbą pandemijos metu informacijos sklaidai pasitelkia įvairias žiniasklaidos priemones ir už šias viešinimo paslaugas yra mokama.

Atsižvelgiant į laidos „Kitokie pasikalbėjimai“ turinį, formatą, tikslinės auditorijos dydį ir jos pasiekiamumą, būtent tai ir lėmė, kad Sveikatos apsaugos ministerija įsigijo laidos „Kitokie pasikalbėjimai“ filmavimo ir viešinimo paslaugas bei rugsėjo 9 d. sudarė sutartį. 

Pripažįstame, kad pirkimo dokumentuose nebuvo įtraukta sąlyga paslaugos tiekėjams nurodyti, kad laida apmokėta SAM lėšomis, ir tai buvo klaida. 

Spalio 1 d. laidos „Kitokie pasikalbėjimai“ prodiuseris Mantas Bertulis kreipėsi į Sveikatos apsaugos ministeriją su prašymu nemokėti už suteiktas paslaugas 9917,36 Eur. Į šį prašymą ministerija atsižvelgė ir už paslaugas nebus mokama.

SAM yra atsakinga už priimtus sprendimus dėl komunikacijos. Todėl apgailestaujame, kad Edgarui Kulikauskui ir Mantui Bertuliui tenka atsakyti už mūsų pasirinkimus.  

Išorės komunikacijos ekspertai skatina SAM komunikuojant pasitelkti ir netradicines komunikacijos priemones bei kanalus. Tuo tarpu visuomenės nuomonės apklausos rodo, kad visuomenė labiausiai pasikliauja medikų bendruomenės atstovų nuomone.

Apmokamam ir viešinamam turiniui yra pasitelkiami medikai, kurie prie visuomenės informavimo prisideda neatlygintinai. Ne išimtis ir laida „Kitokie pasikalbėjimai“, kurioje neatlygintinai sutiko dalyvauti visuomeninis konsultantas, gydytojas Edgaras Kulikauskas. 

Šiuo metu ministerija viešina mokamą turinį pagal socialinę informacinę kampaniją „Koronaviruso (COVID-19) informacijos sklaida šalies žiniasklaidos priemonėse“ informaciniuose kanaluose: Lrytas, Lrytas TV, Lrytas.lt, Savaitė, Savaitės ekspresas, M-1, Radijo centras, Žinių radijas, Ultra vires, TV3, TV3.lt, LNK, TV6, TV8, BTV, Info TV, TV1, 15min, Delfi, Delfi RU, daugiau nei 70 proc. regioninės žiniasklaidos atstovų ir kt. Socialinės informacinės kampanijos įgyvendinimui yra skirta 782,757,40 Eur.
SAM Spaudos tarnyba

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Greitos naujienos