0

Joninių vakaras Lietuvoje pažymėtas įspūdinga sėkme. Tarptautinėje loterijoje „Eurojackpot“ vilnietis laimėjo didžiojo prizo dalį – daugiau nei 2,2 milijono eurų.

Didysis loterijos prizas laimimas atspėjus visus penkis pagrindinius ir vieną iš dviejų papildomų skaičių. Praėjusį penktadienį šį prizą sudarė daugiau nei 25 milijonai eurų, kuriuos pasidalino vienuolika laimingųjų: aštuoni iš Vokietijos, vienas iš Ispanijos, vienas iš Čekijos ir vienas iš Lietuvos.

Laimėjęs tautiečio bilietas pirktas birželio 22 d. parduotuvėje „Rimi“, esančioje Saltoniškių g. 9, Vilniuje. Žaidėjui 2 275 342 eurų sumą atnešė bilietas su atsitiktiniu skaičių deriniu.

„Labai džiaugiamės, kad lietuvių sėkmės maratonas loterijose tęsiasi. Nekantraujame susipažinti su dar vienu nauju milijonieriumi, paspausti ranką ir išgirsti jo istoriją. Tad kviečiame tikrintis „Eurojackpot“ bilietus – ir tą daryti turėtų toli gražu ne tik vilniečiai. Vakar vykusio žaidimo metu beveik 214 tūkstančių eurų laimėjo ir žaidėjas, bilietą pirkęs internetu, beveik 27 tūkstančius eurų – bilietas, pirktas Klaipėdoje, taip pat yra daugybė tūkstantinių laimėjimų“, – sako „Eurojackpot“ prekės ženklo vadovė Lietuvoje Justė Pažūsytė.

2,2 milijono eurų laimėtojas kviečiamas susisiekti telefonu +370 5 275 17 51. Po to jo bus prašoma atvykti į loterijos atstovybę ir pristatyti laimingąjį bilietą.

Pernai loterijos Lietuvoje milijonieriais pavertė net penkis tautiečius. „Eurojackpot“ žaidime vilnietis susižėrė rekordinę sumą – 24 milijonus eurų; „Vikinglotto“ bilietai uteniškei atnešė 5,8 milijono eurų, o pakruojiškiui – 5,5 milijono eurų; „Teleloto“ žaidime po milijoną eurų laimėjo žaidėjai iš Trakų ir Kauno.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva