0

2021 10 06

Šiandien paskelbtas viešas konkursas 5 laisvoms notarų vietoms užimti: Vilniaus miesto savivaldybėje (4 vietos) ir Vilniaus rajono savivaldybėje (1 vieta).

Pretendentai daugiau informacijos apie konkurso reikalavimus gali rasti čia (Konkursai notaro pareigoms užimti). 

Rugpjūčio pabaigoje Teisingumo ministerija yra pranešusi, kad planuoja didinti notarų paslaugų prieinamumą ir skelbti viešuosius konkursus notarų pareigoms eiti.  Ministerija ketina ir toliau didinti notarų paslaugų prieinamumą ir skelbti viešuosius konkursus notarų pareigoms eiti. Šiandien paskelbtas konkursas Vilniaus miesto ir rajono savivaldybėse, o konkursai notaro pareigoms užimti kitose savivaldybėse (Kaune ir kitur) bus nuosekliai skelbiami vėliau. 

Skatindama viešumo ir atvirumo iniciatyvas ir siekdama sudaryti galimybę visiems asmenims, siekiantiems notaro karjeros, iki šių konkursų laikyti notaro kvalifikacinį egzaminą, Teisingumo ministerija organizavo šio egzamino laikymo procedūras. Kadangi jos vykdomos šią savaitę, todėl asmenys, išlaikę notaro kvalifikacinį egzaminą, turės galimybę dalyvauti šiame ir vėlesniuose konkursuose. 

Ministerija vasaros pabaigoje jau buvo paskelbusi informaciją apie konkursą 10-ies kandidatų į notarus (asesorių) vietoms užimti: https://bit.ly/3AhdbSf.
 

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Greitos naujienos