0

2021 08 19

Toliau tiriant apsinuodijimo neaiškios kilmės alkoholiu atvejus Kaune ir siekiant identifikuoti kuo daugiau nelegalių alkoholio prekybos taškų, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) kriminalistai vakar įvairiose Aleksoto vietose atliko dar 14 kratų. 
Atliekant tyrimą buvo gauta daugiau informacijos apie galimus nelegalaus alkoholio platinimo „taškus“, esančius Aleksote. Kauno apskr. VPK Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai vakar Aleksoto mikrorajone atliko dar 14 kratų, kurių metu skirtingose vietose rado ir paėmė neaiškios kilmės skysčio, kuris perduotas tolimesnei ekspertizei. Kratų metų taip pat rasta ir keli šimtai pakelių kontrabandinių cigarečių bei auginamų kanapių – informacija apie šiuos radinius perduota teritoriniam policijos komisariatui. 
 Pareigūnų teigimu, šiuo metu iš nelegalios rinkos jau išimti nemaži kiekiai įvairios talpos tarų su nelegaliu alkoholiu, atliktos kratos, identifikuota ir prekybos taškų. Svarbiausias policijos pareigūnų tikslas – nustatyti pagrindinius neaiškios kilmės alkoholio kelius į nelegalią rinką ir kuo greičiau išaiškinti pirminį šaltinį. 
Policija prašo gyventojų apie jiems žinomus nelegalios prekybos alkoholiu „taškus“ ar turint bet kurios kitos tyrimui aktualios informacijos, pranešti policijai – mūsų visų pilietiškumas ir sąmoningumas gali padėti užkirsti kelią beprasmėms mirtims. Teisėsaugos pareigūnai ir medikai įspėja gyventojus nepirkti ir nevartoti neaiškios kilmės alkoholinių gėrimų, taip pat nesivaišinti iš kitos taros galimai perpiltu alkoholiu, įsitikinti, kad vartojate saugius ir oficialiose prekybos vietose įsigytus gėrimus. 
Primename, kad Kauno apskr. VPK Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai šiuo metu atlieka 17 ikiteisminių tyrimų, iš kurių vienas – dėl neatsargaus gyvybės atėmimo pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 132 str. 1 d. Už tai gresia areštas arba laisvės atėmimas iki ketverių metų.
Tyrimus organizuoja ir jiems vadovauja Kauno apygardos prokuratūros 1-ojo baudžiamojo persekiojimo prokurorai.
 

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Greitos naujienos