0

.Žurnalistė ir laidų vedėja Edita Mildažytė pirmadienį lieka sulaikyta dėl vairavimo apsvaigus nuo alkoholio.

Vilniaus apskrities policijos atstovė Julija Samorokovskaja informavo BNS, kad E. Mildažytė bus paleista, kai bus užpildyti procesiniai dokumentai.

„Paleidimo laiką tyrėjas derina su ikiteisminį tyrimą kuruojančiu prokuroru“, – teigė policijos atstovė.

Ji pridūrė, kad asmuo gali būti sulaikytas ne ilgiau nei 48 valandas.

E. Mildažytė, vairavusi automobilį „Honda Jazz“, buvo sulaikyta neblaivi sekmadienį Vilniuje, Nemenčinės plente. Jai nustatytas vidutinis 2,36 prom. girtumas.

Žinomos žurnalistės ir laidų vedėjos atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vairavimo išgėrus, Baudžiamajame kodekse už tai numatyta bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki vienų metų.

LRT pirmadienį BNS pranešė apgailestaujanti dėl neatsakingo E. Mildažytės elgesio.

„Visuomeninis transliuotojas LRT savo darbuotojams, autoriams, bendradarbiams, prodiuseriams, laidų vedėjams kelia aukštus darbo etikos reikalavimus, todėl tokį neatsakingą elgesį LRT vertina neigiamai“, – sakė LRT atstovė Miglė Savickaitė.

Pasak jos, spalį portale lrt.lt turėjo prasidėti nauja E. Mildažytės pokalbių laida, tačiau, paaiškėjus šioms aplinkybėms, LRT jas įvertins ir priims sprendimą dėl projekto ateities artimiausiomis savaitėmis.

Nacionalinis transliuotojas informuoja, kad naujame televizijų sezone E. Mildažytė neveda jokios laidos ir artimiausiu metu nėra numatyta.

Autoriai: Ramūnas Jakubauskas, Augustas Stankevičius

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva