0
Dalinkitės

Rusija užpuolė Ukrainą. Karas pradėtas 2022 metų vasario mėn. 24d. 5 val. ryto ir tęsiasi jau penkiasdešimta para.

Balandžio 14d. 07.25 Rusijai apšaudžius antrą pagal dydį Ukrainos Charkivo miestą, trečiadienį žuvo keturi civiliai, pranešė šiaurės rytinio regiono gubernatorius.

„Deja, dieną per apšaudymą žuvo keturi ir buvo sužeista 10 civilių“, – socialiniuose tinkluose paskelbė srities administracijos vadovas Olehas Synjehubovas. (BNS)

***

Padėtis Kijeve ir regione stabilizavosi. Sostinės ir regiono gyventojai pradėjo grįžti į savo namus, – skelbia UNIAN.ua

00:31 Ukrainos valstybinės specialiųjų ryšių tarnybos duomenimis, Kijevo regione remonto brigados atnaujino “Vodafone” ryšį Letkiuose ir Letočkiuose, taip pat Krasnoje Slobodoje. Pagerėjo aprėptis Makarovo mieste, o sostinėje buvo atnaujinta 10 bazinių stočių veikla.

Be to, “SpaceX” palydovinio interneto sistemos “Starlink” dėka interneto ryšiu aprūpinti Bučia, Ivankivas, Vorzelis ir Černobylio AE teritorija.

Sumontuota speciali antena “Vega 2G/DCS1800/LTE1800”, kad būtų galima aprėpti Kijevo regiono miestus ir kaimus, kuriuose neįmanoma greitai atkurti ryšio naudojant standartinę įrangą. Antena aprėpia šiaurės rytinę Irpeno dalį, rytinę Bučos dalį, Gostomelio centrą ir Antonovo tarptautinį oro uostą, Lubiankos kaimą ir iš dalies Blistavicos ir Ozeros kaimus.

“Ukrtelecom” specialistai Kijevo regione šalina tinklo pažeidimus Irpeno, Vorzelo, Bučos ir Makarovo gyvenvietėse. Paslaugų teikimą šiuose miestuose žadama atnaujinti, kai tik bus atnaujintas elektros energijos tiekimas.

00:00 Kijevo miesto valstybinės administracijos duomenimis, sostinėje jau užregistruota apie 10 tūkst. šalies viduje perkeltųjų asmenų. Daugiausia jų yra iš Kijevo srities (3 978 žmonės) – Irpenės, Bučos, Gostomelio. Dar 2 tūkst. yra iš Donecko srities ir apie 1500 asmenų iš Černigovo srities.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Pasaulis