0

Pagrindinė uždarosios akcinės bendrovės „Artmita“ veikla – didmeninė ir mažmeninė prekyba profesionalia plaukų kosmetika. Įmonė nuolat ieško inovatyvių produktų, kurie padėtų puoselėti plaukus, ypatingą dėmesį skiriant natūralioms, ekologiškoms medžiagoms.

Dar 2014 m. UAB „Artmita“ Maskvoje vykusioje tarptautinėje parodoje INTERCHARM tapo oficialiu „Alliance Kozmetik“ atstovu Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. „Alliance Kozmetik“ jau daugiau kaip 40 metų pagal pasaulinio lygio įmonių užsakymus gamina profesionalias plaukų priežiūros priemones, taip pat turi ir savo prekinius ženklus, kurių sudėtyje yra sertifikuotos ekologiškos medžiagos. Naujausias įmonės pasiekimas – „BioMagic“ priemonių linija, kurioje ypač daug natūralių, ekologiškų medžiagų.

2017 metais UAB „Artmita“ tapo oficialiu Belgijos įmonės CODIBEL atstovu Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. CODIBEL pagrindiniai gamybos principai taip pat atitinka įmonės credo – ekologija ir atsinaujinantys energijos šaltiniai. Įmonė turi šiuos sertifikatus:

Įmonės nuotr.

Įmonės tikslas platinti ir populiarinti ekologiškus, tvarius ir draugiškus aplinkai produktus. „Pandemiją ir abu karantinus išgyvenome, tiek klientų, kiek jų buvo prieš šią krizę iki šiol negrįžo. Lietuvoje negirdėta apie tokius buitiškai  inovatyvius karantino laiko kovotojus, kaip Latvijoje, kur būdavo įsigudrinama paslaugą suteikti žiemą lauke. Bet dirbame toliau. Einame pirmyn. Ekologiškas požiūris ir ištvermė įveiks viską“. Toks įmonės Credo, -teigė jos atstovas.

Straipsnis nemokamai publikuojamas pagal portalo kaunieciams.lt paramos verslui programą.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Greitos naujienos