0

Europoje dominuoja Lietuvos vandeniai. Jiems geriau sekasi, negu politikams. Šalis Europoje dažnai skambiausia,minimojje bangoje styga groja. Kokių tik draugų ir finansinių išteklių nenorima pritraukti, savintis ir pasakoti  – Lietuvos vaizdinio gerumo vardan? O yra lengviau – be melo, be kyšio ir gerokai padirbus. Pavyzdys matomas.

Stop kadras.

Variantai skirtingi.  Galima samdyti parazitines kontoras – su konkursais art be to -, kurios kurs paikas neva strategijas “Drąsi šalis” – kai be kita ko kalbama apie kvailį, kuris keliavo kojomis iš Vokietijos Lietuvon. Drąsu ar kvaila? Viešuosius ryšius aptarnaujantiems gal ir narsu, bet… kvailoka.

Drąsu ar kiek kvailoka Seime laikyti Ateities komiteto parazitus, kurie, skraido po ateities žiniuonių tarptautinius klubus – kad ir Urugvajun – valdiškais pinigais, o paskui rašo beprasmiškus paistalus – neva strategijas – kai viskas atrodys po  50 m.

Europos plaukimo čempionate Belgrade – istorinis Lietuvos plaukikų pasiekimas yra faktas. Pirmadienio vakarą vykusiame estafetės 4 po 200 m laisvu stiliumi finale lietuviai iškovojo aukso medalius.

Tai ne Ateities lopatologija. Tai faktas. Tame tarpe – įvaizdžio faktas. Ir Ateities komitetai, nors jie išparaziavo daug daugiau visko, sertifikato nereikia. Ačiū, vyrams vandeniams. Viskas vyksta dabar. Medaliai dabar, o ataskaitos už fantazijas- niekada. Nereikia net investuoti į restoranines žvaigždes mokestinio gero.

The post Valstybės įvaizdis ir jo draugai plaukikai appeared first on Kauniečiams kasdienės naujienos.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva