0

Šeštadienį praūžė ketvirtasis Lietuvos triatlono taurės (LTT) etapas – Veisiejų triatlonas. Olimpinėje distancijoje triumfavo Lukas Prokopavičius („BTT Cloud“) ir Inga Paplauskė („TRItonas“), rašoma pranešime žiniasklaidai.

L. Prokopavičius Ančiaus ežere 1500 m nuplaukė, dviračiu Veisiejų apylinkėse 40 km įveikė ir 10 km nubėgo per 1 va. 57 min. 17,9 sek. Jis užtikrintai pirmavo po pirmosios plaukimo rungties, bet po važiavimo dviračiais jį aplenkė Marijus Butrimavičius (Trakų triatlono būrelis). Vis tik bėgimo rungtyje L. Prokopavičius susigrąžino lyderio poziciją ir jos neužleido iki finišo.

Praėjusiais metais Veisiejuose L. Prokopavičius nugalėjo sprinto distancijoje.

Veisiejų triatlonas eilinį kartą pasižymėjo dideliu masiškumu. L. Prokopavičius taip pat prisipažino, kad ir trasa, ir atmosfera, čia yra puikūs.

Antrąją vietą olimpinėje distancijoje užėmė Tautvydas Kopūstas („HighPeaks Lietuva“, 1:58.42,7), trečiąją – M. Butrimavičius (2:00.13,8).

Tarp moterų nugalėjusi I. Paplauskė finišą pasiekė per 2 val. 12 min. 28,7 sek. Antroji vieta atiteko Ingai Aukselytei (2:18.55,1), trečioji – Ulai Giniotytei (2:20.43,0).

Dvigubai trumpesnėje sprinto distancijoje triumfavo bendroje įskaitoje pirmaujantis Tomas Burbulis (Trakų triatlono būrelis, 1:02.26,1). Antrąją vietą po atkaklios kovos užėmė Džiugas Karklelis (Panevėžio triatlono klubas, 1:02.41,6), trečias liko Eugenijus Rakitinas (Ignalinos plaukimo klubas, 1:04.39,8).

Iš viso LTT IV etape dalyvavo beveik 500 sportininkų.

Paskutinis LTT etapas vyks rugsėjo 4 dieną Druskininkuose.

Šaltinis: LRT.LT