0

Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė tvirtina, kad institucijos intensyviai ruošiasi naujiems planuojamiems protestams. Pasak jos, laukiant naujų mitingų svarbiausia pasiųsti žinią, kad agresyviai nusiteikę riaušininkai neišvengs teisinės atsakomybės.

„Tikrai labai intensyviai ruošiamės. Pasistengsime, kad tie asmenys nesijaustų nebaudžiami, neprovokuotų tokių situacijų, nes tai, kas vyksta, kai yra naudojamas smurtas prieš teisėsaugos pareigūnus, prieš žiniasklaidos žmones, tai yra netoleruotina mūsų valstybėje“, – ketvirtadienį surengtoje spaudos konferencijoje kalbėjo A. Bilotaitė.

Ministrė teigia, kad kitą savaitę apie vykdomus tyrimus dėl riaušių prie Seimo bus paskelbta daugiau informacijos, o antradienį Policijos departamentas pristatys savo vertinimus ir siūlymus dėl tokio pobūdžio neramumų valdymo.

„Tiek šią, tiek kitą savaitę turėtų būti dar papildomos informacijos, nes vyksta tyrimai ir mūsų teisėsauga intensyviai dirba“, – teigė ji.

ELTA primena, kad rugpjūčio 10 d. nuo ryto prie Seimo vykęs protestas prieš COVID-19 ribojimus peraugo į riaušes. Seimo įėjimus užblokavusius mitinguotojus nustūmė į įvykio vietą atvykusi riaušių policija. Prieš protestuotojus riaušių policijos pareigūnai panaudojo ašarines dujas, piktybiškiausiai nusiteikę protestuotojai buvo išvesti. Policijos pareigūnai mitingo dalyvius nustūmė nuo Seimo vartų, taip sudarydami galimybę iš Seimo išvykti parlamentarams.

Šaltinis: LRT.LT

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva