0
Nemokama vieša paskaita VDU Botanikos sode su keliautoja ir fotografe Egle Aukštakalnyte Hansen.Sausio 18 d. 16 val. į susitikimą VDU Botanikos sode Kaune kviečia keliautoja, laukinės gamtos fotografė Eglė Aukštakalnytė Hansen, kuri savo paskaitoje „Arktis ir Antarktida: baltieji lokiai ir pingvinai“ dalinsis kelionių patirtimis, žiniomis ir vaizdais iš abiejų pasaulio polių, paliesdama ir klimato kaitos bei rūšių išsaugojimo klausimus.

Tad koks ruduo būną Arktyje ir koks pavasaris Antarktidoje, kodėl baltieji lokiai neėda pingvinų ir kada juos įmanoma stebėti laukinėje gamtoje, apie šių gyvūnų ir jų aplinkos pokyčius, bei žmogaus pastangas apsaugoti Antarktidą nuo žaibiškai per pasaulį plintančio paukščių gripo – spalvingai, ryškiai ir su pačios užfiksuotais vaizdais Eglė pasakos bei dalinsis VDU Botanikos sodo konferencijų salėje nemokamoje viešoje paskaitoje (Ž. E. Žilibero g. 4, Kaunas).

Paskaita atvira visuomenei, tačiau vietų skaičius ribotas, todėl klausytojus prašome registruotis el. paštu: botanikos.sodas@vdu.lt

VDU nuotraukos.

The post Vieša paskaita: „Arktis ir Antarktida: baltieji lokiai ir pingvinai“ appeared first on Kauniečiams kasdienės naujienos.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva