0

Vilniuje ketinama įrengti dar vieną pripučiamą futbolo maniežą, tam planuojama skirti iki 3 mln. eurų. Žadama, kad kada nors atsiras ir Nacionalinis Stadionas.

Vilniaus vicemeras Valdas Benkunskas informavo BNS, kad maniežas bus įrengiamas Žirmūnų gimnazijos sporto aikštyno vietoje.

„Objekte vietoj dabartinio sporto aikštyno atsiras ne tik standartinio dydžio dirbtinės dangos futbolo aikštė, bet ir krepšinio aikštelė, tinklinio aikštelė, bėgimo takas bei naujas pastatas, kuriame bus įrengtos rūbinės, dušai, tualetai, komandų pasitarimų salytės“, – teigė vicemeras.

Jo teigimu, pirkimas rangos darbams dar nėra paskelbtas – jį ketinama skelbti kitąmet, todėl galutinė kaina kol kas nėra žinoma, tačiau objektui numatoma skirti iki 3 mln. eurų.

Šiuo metu sostinėje yra du pilnų matmenų pripučiami futbolo maniežai – vienas dengia Pilaitės gimnazijos futbolo aikštę, kitą įrengusi Baltijos futbolo akademija.

Ta proga dera priminti, kad Vilniaus  Savivaldybė vis dar planuoja ir Nacionalinį stadioną. Pagal paskutinį viešai girdėtą pasakojimą, per metus bus parengtas objekto techninis projektas, o 2022-ųjų pabaigoje prasidėtų ir pačios statybos. Jos planuojamos ir visaip organizuojamos jau maždaug tiek pat laiko, kaip sovietinė Baikalo ir Amūro magistralė (BAM) –dešimtmečiais.

Tuo tarpu Vilniuje kepamos futbolo arenos, viena iš kurių (Pilaitės mikrorajone) šių metų pradžioje sugriuvo nuo sniego.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva