0

Septyni žmonės, susiję su vienu universitetu vakarų Vokietijoje, yra gydomi dėl apsinuodijimo simptomų, o prokurorai pradėjo tyrimą dėl įtariamo pasikėsinimo nužudyti, antradienį pranešė tarnybos.

Į pietus nuo Frankfurto esančio Darmštato technikos universiteto darbuotojų sveikata sutriko pirmadienį. Policija nurodė, kad viename iš šio universiteto miestelio pastatų kartoninės pieno pakuotės ir vandens talpos tikriausiai buvo užterštos kenksminga medžiaga ir kad tai galėjo nutikti nuo penktadienio iki pirmadienio. Kol kas nepranešama, kokia tai buvo medžiaga, bet nurodoma, kad užterštas skystis turėjo aštrų kvapą.

Antradienį policija ir prokurorai nurodė prevenciškai apieškoję kitus universiteto pastatus, bet nebuvo rasta nieko, kas galėtų būti susiję su įtariamu apnuodijimu. Pasak pareigūnų, jokie kiti žmonės dėl panašių simptomų nesikreipė.

Tarnybų pranešime sakoma, kad daroma viskas, siekiant „nustatyti kaltininką arba kaltininku“. Pareigūnai pridūrė manantys, kad „ūmus pavojus“ nebegresia.

„Esame sukrėsti numanomo nusikaltimo, įvykusio mūsų universitete“, – sakoma įstaigos rektorės Tanjos Bruehl pranešime.

Šaltinis: LRT.LT

Jums gali patikti

Komentarai

Leave a reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Dagiau iš temos: Lietuva