0

LTG grupės keleivių vežimo bendrovė „LTG Link“, kaip jau tapo įprasta, siūlo papildomus traukinių reisus, sudarydama galimybę kuo daugiau žmonių tvariai ir patogiai keliauti pirmyn-atgal į didžiuosius šalies renginius. Artimiausiu metu numatyti trys papildomi traukinių reisai: du – iš renginių Kaune, dar vienas – iš tradicinės Trakų vasaros sezono atidarymo šventės.

Jau šį sekmadienį keleivių patogumui papildomas traukinys iš Kauno organizuojamas finalo „Lietuvos balsas. Kartos“ žiūrovams. Renginys gegužės 12 d. vyks Kauno „Žalgirio“ arenoje, o jam pasibaigus, į Vilnių vyks papildomas traukinio reisas 23:45 val., į Vilnių atvyksiantis  01:02 val.  

Birželio 9 dieną specialus traukinio reisas iš Kauno planuojamas ir britų dainininko Stingo gerbėjams. Ilgai lauktas geriausių Stingo dainų koncertas vyks Kauno „Žalgirio“ arenoje. Koncertui pasibaigus, traukinys iš Kauno į Vilnių lauks 23:05 val., į sostinę atvyks 00:17 val. 

Paskutinę gegužės dieną ir pirmąjį birželio savaitgalį vyks tradicinė Trakų vasaros sezono atidarymo šventė „Trakų vasara“, suburianti tūkstančius žmonių ne tik iš sostinės, bet ir visos Lietuvos. Šeštadienį, birželio 1 d., populiariausią renginio dieną bus organizuojami papildomi vėlyvieji reisai iš Trakų, išvyksiantys 22:20 val. ir 23:59 val., į Vilnių atvyks 22:52 val. ir 00:32 val. Planuojantiems dalyvauti Trakų šventėje primename, kad tarp Vilniaus ir Trakų traukiniai kursuos 11 kartų per dieną.  

„Vis daugiau mūsų keleivių renkasi į renginius vykti viešuoju transportu, todėl, matydami tokį poreikį, vis dažniau pasiūlome galimybę patogiai ne tik nuvykti iki renginio, bet ir jam pasibaigus – grįžti namo. Per šį pusmetį jau surengėme daugiau nei dvidešimt tokių reisų, kurie po sporto ir pramoginių renginių vyko planuojamu užpildymu, o didėjant populiarumui, planuojame ir ateityje būti lankstūs bei siūlyti patogias galimybes mūsų keleiviams. Tikimės, kad pasirinkę kelionę traukiniu, daugiau žmonių šventiškai nusiteiks dar kelionės metu, išvengs spūsčių, o atvykus į renginio vietą neturės ieškoti, kur palikti automobilį “, – sako „LTG Link“ vadovė Kristina Meidė.  

Iš Kauno kursuojančių traukinių reisai planuojami taip, kad keleiviai geležinkelio stotį po renginių galėtų pasiekti pėsčiomis ar viešuoju miesto transportu.  

Bilietus į papildomus reisus galima nusipirkti kaip įprasta internetu ar kasose, rekomenduojama bilietais pasirūpinti iš anksto. 

The post Vykstantiems į didžiuosius renginius – papildomi traukinių reisai appeared first on Kauniečiams kasdienės naujienos.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva