0
Šalies vyriausybė su draugais sugalvojo dar vieną akciją skaidrumui įdiegti. Gegužės 22 d. (trečiadienį) 11 val. kviečiame į spaudos konferenciją, kurioje aptarsime šešėlinės ekonomikos situaciją Lietuvoje ir gyventojų bei verslo požiūrį į šešėlį ir verslo skaidrumą.
Pagrindiniai pasitarimo – kaip čia nevogus –  personažai nurodyti žemiau.
Rūta Skyrienė, asociacijos „Investors’ Forum“ vykdomoji direktorė „Baltosios Bangos“ tarybos pirmininkė, pristatys gyventojų nuomonės apie skaidrų verslą ir šešėlį tyrimą.

LR Finansų ministrė Gintarė Skaistė aptars ekonomikos šešėlio situaciją Lietuvoje bei priemones jam mažinti.

Aurimas Zimnickas, „Baltosios Bangos“ narės UAB „Pliusai“ valdančios gastrobarų tinklą „Plus plus plus“ vadovas pasidalins mintimis apie tai, kaip verslas mato šešėlinės ekonomikos situaciją, ar ji keičiasi maitinimo sektoriuje, ir su kokiais iššūkiais susiduria skaidriai veikiančios įmonės Lietuvoje.

Spaudos konferencija vyks LR Vyriausybės kanceliarijoje, Gedimino pr. 11. Kadangi apsilankymui Vyriausybės kanceliarijos patalpose reikia leidimo, labai prašytume mus informuoti apie dalyvavimą iki gegužės 21 d., antradienio, 11 val., kad galėtume pasirūpinti leidimu.

Po spaudos konferencijos, 11.45 val. kviesime kartu atidaryti ekonomikos šešėlio faktinių požymių parodą „Nepasiduok šešėliui“ V. Kudirkos aikštėje.

Pranešimą paskelbė: Roberta Vaitkevičiūtė, Investors’ Forum, Asociacija.

The post Vyriausybė vėl rėkia: „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“ appeared first on Kauniečiams kasdienės naujienos.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva