0

Dalinkitės

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis pareiškė, kad per dvi liepos 11-12 d. Vilniuje vykusio NATO viršūnių susitikimo dienas pavyko išsklaidyti bet kokias abejones ir neaiškumus dėl Ukrainos narystės NATO galimybių.

“Labai svarbu: per šias dvi aukščiausiojo lygio susitikimo dienas pavyko pašalinti bet kokias abejones ir dviprasmybes dėl Ukrainos narystės NATO. Ji bus! Pirmą kartą ne tik visos Aljanso narės dėl to sutaria, bet ir apčiuopiama dauguma Aljanse energingai prie to artėja. Dar niekada anksčiau kitų NATO narių žodžiai Ukrainai “jūs esate lygūs tarp lygių” neskambėjo tikrai prasmingai. Dabar visi supranta: tai faktas – lygūs tarp lygių. Ir mes šį faktą neabejotinai patvirtinsime savo pergale ir įstojimu į NATO”, – sakė jis vakariniame vaizdo pranešime.

“Kadaise Rusijos šeimininkai labai norėjo turėti savo užtvarą priešais NATO duris. Mes palikome šią Rusijos ambiciją Europos istorijos paraštėse – už mūsų vienybės Europoje ir plačiau, laisvajame pasaulyje, tvoros”, – pridūrė V. Zelenskis.

Kartu iš V. Zelenskis pažymėjo pranešimo seka, kad nelikus suverenios Ukrainos nebus ir jokių NATO viršūnių sueigų.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Pasaulis