0

Istorija įdomi tuo , kad įvykiai kartojasi , tačiau iš praeities mokytis vis tiek nesiseka. Taigi JAV nepaisant jau turimu milžiniškų reputacinių praradimų dėl vilkintos pagalbos Ukrainai ir toliau blaškosi tarp racionalumo nukreipto į ateitį ir rinkiminių dabartinio Baltųjų rūmų šeimininko norų.

Tai, kad pastarasis vis dažniau pameta valdymo gijas kalba jau ne vien respublikonams palankūs apžvalgininkai , tačiau ir paties Baideno bendrapartiečiai.

Deja JAV tai ne Pusiaujo Gvinėja , kur valdyti gali bet kas ir likusiam pasauliui tai jokios įtakos neturės. Vidinės JAV problemos tiesiogiai paliečia kone kiekvieną valstybę. Be abejo iki visokio plauko pranašų skelbiamo „Amerikos žlugimo“ greičiausiai dar toli, tačiau didelės problemos jau čia pat.

Beje mes, kurie gyvenome dar TSRS laikais kažką panašaus jau matėme ir patikėkite panašumai daug ryškesni nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Iš pirmosios temos tiesiogiai išplaukia antroji – draugas Si pamažu, tačiau užtikrintai stiprina ryšius ten, kur JAV ir taip neturėjo lemiamos įtakos , o dabar tuo labiau. Na o istorinės šlovės valandos draugas Si gali sulaukti jau birželio mėn .

 

The post Žlugusi taikdario misija- Video appeared first on Kauniečiams kasdienės naujienos.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Pasaulis