0

Dalinkitės

“Vienas Dievas težino, kiek politikų sprendimuose yra tikrumo, kiek viešųjų ryšių ar manipuliacijų. Juk dėl galios ar naudos interesų manipuliuojama viskuo, taip pat ir religija bei jos simboliais, – portalui kauniečiams.lt sakė kunigas Robertas Grigas.

Mat vakar pasirodė informacija, kad Rusijos diktatorius Vladimiras Putinas nurodė Rusijos gynybos ministrui Sergejui Šoigu Kalėdoms skelbti paliaubas kare su Ukraina.

Kaip skelbia Rusijos žiniasklaida, V. Putinas paskelbė paliaubas nuo sausio 6 d. 12.00 val. iki sausio 7 d. 00.00 val. “visoje Šiaurės Kaukazo karinės apygardos sąlyčio linijoje”.

“Atsižvelgdami į tai, kad karo veiksmų zonose gyvena daug stačiatikių, raginame Ukrainos pusę paskelbti paliaubas ir leisti jiems dalyvauti pamaldose Kūčių vakarą ir Kalėdų dieną”, – sakė diktatorius, kurio pajėgos apšaudė Ukrainę bombomis ir raketomis visų katalikiškų švenčių metu.

“Jei laikysimės Kristaus nurodyto kriterijaus – pažinsite, kas yra gera, o kas bloga iš jų vaisių (darbų) – tai ligšioliniai Putino darbai yra žiaurūs karai su kaimynais, vidinis teroras, oponentų fizinis naikinimas. Visa tai nesuteikia pagrindo skirti daug reikšmės jo pažadams. “Man nesvarbu, ką budelis kalba, svarbu, ką jis daro”,- sakydavo mano jaunystės bičiulė, tremtinė Julija Ūselytė (1932 – 1988), – nurodė R. Grigas.

Žinoma, anot kunigo, jei paliaubų per stačiatikių Kalėdas būtų kažkiek laikomasi, galbūt tai reikštų kitą gerą žinią – kad Rusijos karo mašina įklimpusi ir todėl tenka visaip transliuoti pasauliui savo nusiteikimą derėtis.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Pasaulis