0

Šylantys orai atneša ir nemažai pliusų. Ypač tiems, kurie turi erdvų kiemą – ten auginamos skaniausios daržovės ir uogos, lepinamasi kaitria saule bei atsiranda galimybė kasdienius buities darbus atlikti paprasčiau. Vienas iš buitinių darbų, aktualių bet kuriuo metų sezonu – rūbų skalbimas. Vasarą šis procesas tampa gerokai paprastesniu, nes šlapius skalbinius galima džiovinti lauke. Esant kaitresnei dienai padžiauti rūbai išdžius net per valandą ar, priklausomai nuo dydžio – per kelias. Vis dėlto, svarbu turėti ir tinkamas priemones, o lauko skalbinių džiovykla pasirūpinti galima ir neišėjus iš namų.

Kokią džiovyklę įsigyti?

 

Norintiems skalbinius džiovinti lauke siūlomi keli lauko skalbinių džiovyklų tipai. Vienas jų – ištempiamos virvės, kurioms pritvirtinti svarbu surasti tinkamą vietą. Tai gali būti namo, garažo ar kito kieme esančio pastato sienos. Praktiškesnis variantas yra išskleidžiamos džiovyklės, kurias galima įsigyti internetu. Šias lengva išskleisti ir suskleisti, todėl naudojant jas nekils papildomų sunkumų. Galima rinktis iš džiovyklių, kurių bendras virvės ilgis siekia 30 metrų, o jei reikia daugiau – ir 60 metrų. Gamintojų siūlomos džiovyklės yra gaminamos iš aplinkos poveikiui bei ultravioletiniams spinduliams atsparių medžiagų, o taip užtikrinama prekės kokybė ir ilgaamžiškumas.

Kaip apsaugoti skalbinius nuo kritulių?

 

Kaitriomis dienomis pasitaiko ir smarkių liūčių. O tai, be abejonės, džiovinant skalbinius lauke gali sukelti nemalonumų. Visa laimė, kad lauko džiovyklės yra parduodamos su papildomomis apsaugomis nuo lietaus ar vėjo – stogeliais. Vis dėlto, patartina rūbus nukabinti esant itin smarkiai liūčiai.

 

Internetu galima įsigyti ir įsukamų stovų. Šie reikalingi kai lauko džiovyklę norima įstatyti naujoje vietoje.

O ar pasirūpinote langų švara?

 

Šiltuoju metų sezonu daugelis susirūpina ir namo langų švara. Šiam tikslui rekomenduojama įsigyti langų, stiklų valytuvų. Internetu gamintojai siūlo itin kokybiškus valytuvus, kuriuos naudojant pavyks nuvalyti net ir sunkiai ranka pasiekiamus lango kampus.

 

Kokį langų valytuvą rinktis?

 

Pavyzdžiui, Leifheit langų valytuvas yra daugiafunkcinis, nes tinka valyti ne tik langams, bet ir plytelėms ar grindims. Langams šis valytuvas tinka dėl kelių savybių. Pirmiausia, iš šonų išlindusi šluostė padės gerai nuvalyti lango rėmus. Tinkamą nusausinimą užtikrins prie valytuvo pritvirtina guma – juk niekam nesinori, kad išdžiūvus ant lango matytųsi vandens žymės. O svarbiausia, naudojant šį valytuvą galima lengvai nustatyti norimą valymo kampą. Šią funkciją užtikrina paslanki jungtis tarp koto ir galvutės. Šių valytuvų kotas gali siekti ir iki 2 metrų ilgio – ar gali būti praktiškiau?

Perkant internetu – pavyks sutaupyti

 

Siūlomos akcijos gali tapti puikiu paskatinimu įsigyti kokybišką prekę ir sutaupyti. Internetu pavyks ne tik lengvai išsirinkti norimą variantą, bet ir pasinaudoti siūlomomis nuolaidomis. Svarbu paminėti, kad apsipirkus už tam tikrą sumą siūlomas ir nemokamas pristatymas į pasirinktą vietą. Belieka įvertinti asmeninius poreikius ir išsirinkti tinkamiausią variantą. 

Komentarai

Leave a reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *