0

Vyriausiajai rinkimų komisijai pateikti politinės kampanijos, agituojant balsuoti „už“ referendume dėl Lietuvos Respublikos Konstitucijos 12 straipsnio pakeitimo, registravimo dokumentai.

Per šią kampaniją bus ruošiamasi gegužės 12 d. vyksiančiam referendumui dėl Lietuvos Respublikos Konstitucijos 12 straipsnio pakeitimo, kuris leistų gimimu įgijusiems Lietuvos Respublikos pilietybę ją išsaugoti, įgijus ir Lietuvai draugiškos valstybės pilietybę.

Pasak Seimo narės Dalios Asanavičiūtės, simboliška, kad parlamentinės partijos, skyrusios atstovus į referendumo koordinacinę tarybą, vieningai sutarė registruoti politinę kampaniją agituojant balsuoti „už“ ir rinkti lėšas šiai kampanijai vykdyti.

„Sutarta, kad kampanija „už“ reikalinga agituoti ir kuo plačiau skleisti tikslią informaciją apie Lietuvos Konstitucijos 12 straipsnio pakeitimo svarbą ne tik Lietuvos diasporos atstovams, bet ir Lietuvoje gyvenantiems piliečiams“, – akcentavo Seimo narė.

Referendumas dėl pilietybės išsaugojimo numatytas 2024 m. gegužės 12 d. kartu su Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimais.

D. Asanavičiūtė atstovauja Tėvynės sąjungai-Lietuvos krikščionims demokratams.

The post Dar viena iniciatyva derinti Lietuvos pilietybę su kitomis appeared first on Kauniečiams kasdienės naujienos.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva