0

Emocinės gerovės konsultantai – specialistai, turintys reikalavimus atitinkantį išsilavinimą ir baigę specialius psichologinių ir emocinių sunkumų patiriančių asmenų žemo intensyvumo emocinio konsultavimo, remiantis kognityvine ir elgesio terapija, mokymus.

Emocinės gerovės konsultacijos rekomenduojamos tiek tiems, kurie turi kasdienio gyvenimo psichologinių sunkumų (patiria nerimą, panikos atakas, sunkiai atpažįsta emocijas, skundžiasi turintys miego sunkumų, turi depresijos požymių, susiduria su tarpasmeninių santykių sunkumais), tiek tiems, kurie šių sunkumų nepatiria, bet kelia sau asmenybės tobulėjimo tikslus. Konsultacijos orientuojamos į dabartį ir ateitį, stengiamasi keisti kliento elgesį ir skatinti jį tobulėti.

Vienas iš svarbiausių konsultavimo tikslų – padėti klientui suprasti, kad būtent jis pats yra tas žmogus, kuris gyvenime turi VEIKTI, SPRĘSTI, KEISTIS ir TAPTI.

Jei manai, kad šios konsultacijos galėtų tau padėti augti ir tobulėti, drąsiai kreipkis!

Konsultuojame gyvai Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro padaliniuose: Gargžduose (Klaipėdos g. 11), Priekulėje (Klaipėdos g. 4-2) ir Veiviržėnuose (Šermukšnių g. 3). Konsultacijos yra nemokamos, anonimiškos ir lengvai prieinamos – norint jas gauti nereikia šeimos gydytojo siuntimo. Būtina tik iš anksto užsiregistruoti el. paštu geroves.konsultantas@visuomenessveikata.lt  arba tel. +370 6 594 6603 (konsultacijos Priekulėje ir Veiviržėnuose), +370 640 58908 (konsultacijos Gargžduose).

Paslaugos finansuojamos Klaipėdos rajono savivaldybės lėšomis.

Informaciją parengė Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro emocinės gerovės konsultantė Greta Račkauskaitė

The post Emocinės gerovės konsultantai Klaipėdos rajone appeared first on Visuomenės sveikatos biuras.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Sveikata