0
Dalinkitės

Prieš pat Velykas visą savaitę Rytų Ukrainoje praleido Kauno menininkų pasauliui neblogai žinomas fotografas bei keliautojas Ričardas Grigas. Kauniečiams.lt menininkas papasakojo apie savo vizitą Charkove, jo tikslą bei jausmus stebint šio miesto gyvenimą per objektyvą. Žemiau rasite trumpą vaizdo reportažą šia tema.

Fotografas į Rytų Ukrainą lydėjo labdarą ir karinę pagalbą vežusią organizaciją, o rusų bombų ir raketų daužomame Charkove lankėsi kvartaluose, kur patekti be karinės palydos nėra įmanoma, rūsiuose ar buvusiose restoranų virtuvėse, kur gaminamas maistas besislepiantiems slėptuvėse. Fotografavo ir savotišku požeminiu miestu tapusio metro voratinkliuose.

Ričardas pastebėjo, kad patį giliausią įspūdį jam paliko pačių įvairiausių žmonių valia ir ryžtas ginti savo miestą bei žmones. Sutiktos asmenybės stebino – vienos iš Niujorko galerijų akcininkas su visais savo pinigais grįžęs į gimtą miestą, įtakingas verslininkas dabar organizuojantis paramą civiliams ar kariškiams, kukli striptizo šokėja perkanti vaistus slėptuvėse ar apgriautuose daugiabučiuose užsidariusiems senoliams. Apie tai – trumpame vaizdo reportaže ir fotografo R. Grigo fotografijose.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva