0

Valdo Dambrausko vadovaujama Razgrado „Ludogorec“ ekipa suklupo lemiame etape ir nesugebėjo patekti į UEFA Čempionų lygos grupių etapą.

Razgrado ekipa rezultatu 2:1 įveikė „Malmo“ ekipą, tačiau to nepakako.

Pirmąsias rungtynes prieš „Malmo“ ekipą 0:2 pralaimėję „Razgrado“ futbolininkai nesugebėjo panaikinti dviejų įvarčių deficito.

Tiesa, „Razgrado“ ekipa sezoną tęs Europos lygos grupių etape, o „Malmo“ po 6 metų pertraukos pateko į Čempionų lygos grupių etapą.

„Ludogorec“ ekipa šiose rungtynėse smogė pirmieji.

10-ą minutę po pakelto „Ludogorec“ kampinio kilo sumaištis „Malmo“ baudos aikštelėje, o ja pasinaudojo ir greitą įvartį jau būdamas baudos aikštelėje pelnė Razgrado komandos kapitonas Antonas Nedyalkovas.

Tiesa, pradėti griauti Razgrado ekipos viltis „Malmo“ ekipa galėjo jau 16-ą minutę kai kamuolį į vartus ispūdingai pasiuntė Sorenas Rieksas, bet po ilgos VAR peržiūros galiausiai buvo nuspręsta, kad žaidėjas buvo nuošalėje ir lengviau galėjo atsipūsti „Ludogorec“ sirgaliai.

Tačiau pirmajam kėliniui artėjant prie pabaigos išlyginamjąjį įvartį rado „Malmo“ futbolininkai. Puikų baudos smūgį atliko Veljko Birmančevičius – „Ludogorec“ vartininkas kamuolį dar spėjo pasiekti ranka, bet vartų apsaugoti nepavyko.

Viltis vėl sužibo 61-ą minutę. 11 metrų baudinį sėkmingai realizavo Pierosas Sotiriou ir „Ludogorec“ vėl išsiveržė į priekį.

Emocijos nenuslūgo iki pat paskutinių sekundžių – 87-ą minutę geltoną kortelę už kalbas gavo Marius Kinderis, V. Dambrausko asistentas.

Daugiau įvarčių „Razgrado“ ekipai sukurti nepavyko.

Šaltinis: LRT.LT