Skip to content
Klaipedieciams.lt
  • Lietuva
  • Pasaulis
  • Sveikata
  • Verslas
  • Išsikalbėk
  • Reklama
  • Kontaktai
Klaipedieciams.lt
Menu
Menu Close
  • Lietuva
  • Pasaulis
  • Sveikata
  • Verslas
  • Išsikalbėk
  • Reklama
  • Kontaktai

Prisijungti

Priminti slaptažodį

Registration is disabled

Recover Password

Jau turite paskyrą? Prisijungti

Kino teatrai: darbas su galimybių pasu pateisino lūkesčius

  • 2021-09-06
  • kaunieciams.lt
  • Lietuva

Su galimybių pasu trečią savaitę dirbantys kino teatrai sako, kad toks sprendimas pasiteisino – leidus filmus žiūrėti be kaukių, taip pat prekiauti maistu ir gėrimais, žiūrovų srautai gerokai išaugo.

Kino teatrų tinklo „Forum Cinemas“ vadovas Gintaras Plytnikas sako, kad panaikinus didžiąją dalį kino teatrams galiojusių ribojimų lankytojų srautai padidėjo apie 30 proc.

„Taip, galimybių pasas yra apribojimas, bet iš dviejų blogybių tenka rinktis mažesnę, nes neturime kitų variantų. Pasirinkome dirbti su galimybių pasu ir matome, kad tas pasirinkimas greičiausiai buvo teisingas, nes apie 30 proc. srauto prisidėjo“, – BNS sakė G. Plytnikas.

„Tai yra daug, turint galvoje, kad žiūrovai perka ir spragėsių, ir limonado, ir tai yra dar papildomos pajamos, kurios mums po žiaurios sausros yra labai svarbios ir labai matomos“, – sakė jis.

„Multikino“ rinkodaros vadovas Raimundas Bilinskas taip pat teigia, kad darbas su galimybių pasu lūkesčius pateisino – srautai išaugo apie 50 proc.

„Panašiai ir tikėjomės, nes yra vasaros pabaiga, rugsėjo pradžia, žmonės turi įvairių užsiėmimų prieš mokyklas ir taip toliau. Dar ne visai pilnai atsigavo srautai, palyginti su 2019 metais, bet lyginant su praeitais metais tikrai turėjome gerokai daugiau žiūrovų“, – BNS sakė R. Bilinskas.

Kino teatrų vadovai sako, kad padidėję srautai ir leidimas prekiauti maistu bei gėrimais kiek pagerino jų finansinę situaciją.

„Tačiau į pliusą dar, deja, nedirbame, nes srautai neatsistatė tiek, kad galėtų padengti mūsų fiksuotus kaštus, patirtus nuostolius per praėjusį laikotarpį. Žiūrime, kaip suvesti galus „į nulį“, esame daugmaž tokioje vietoje“, – sakė G. Plytinikas.

„Labai norisi tikėtis, kad šita kryptis, kuria einame, tai yra vakcinacija ir su tuo susijęs atsparumas, medicininės sistemos neperkrovimas ir leidimas visiems dirbti, kad ir viena koja, bet vis tik bent jau į nulį, jau būtų šis tas“, – teigė jis.

Pasak kino verslo atstovų, tikrinant galimybių pasus pasitaiko incidentų, tačiau jie yra labiau pavieniai.

„Vieni ateina turėdami galimybių pasą, bet bando pateikti kažkokius dokumentus, įstatymus, kodėl mes dirbame būtent su galimybių pasu, kieno tai yra sprendimas“, – pasakojo R. Bilinskas.

„Stengiamės į diskusijas nesivelti, nes jos yra bergždžios, sakome – jeigu turite bilietą, bet neturite galimybių paso, patekti negalite ir pinigų už bilietus negrąžinsime. Tokių paprovokavimų būna“, – teigė jis.

Vyriausybė praėjusį mėnesį leido paslaugų tiekėjams, tarp jų ir kino teatrams, patiems nuspręsti, ar dirbti tik su galimybių pasu – jis suteikiamas paskiepytiems, persirgusiems COVID-19 ar teigiamą testą turintiems žmonėms.

Kino teatrai su griežtais ribojimais atsivėrė dar balandį, tačiau jie skundėsi, jog negalima prekiauti gėrimais ir spragėsiais, o lankytojų srautus mažina prievolė dėvėti veido kaukes.

Autorius Paulius Viluckas

Panašūs straipsniai:

Europarlamentaras teigia vykdantis rinkiminius pažadus

2025-05-31

Uostamiestyje – vandenilio aikštelės statyba

2025-05-31

Seimo kanceliarija pramogaus Skuodo šventėje

2025-05-31

Vaikų gynimo dieną dovanokite laiką kartu

2025-05-31

Astrologinė prognozė gegužės 31-ai

2025-05-31

Klaipėdos „Akropolyje“ atidaroma paroda „Baltijos žinutė“

2025-05-30

Nustebs net grilio karalius tėtis – vištienos blauzdelių „ledinukai“

2025-05-30

Klaipėdos universitetas ir Klaipėdos valstybinė kolegija vienijasi

2025-05-30

Astrologinė prognozė gegužės 30-ai

2025-05-30

Klaipėdoje nuteista sukčių gauja

2025-05-29

Kretingos rajone „krauju“ srūva Žibos upelis?

2025-05-29

Astrologinė prognozė gegužės 29-ai

2025-05-29

Klaipėdos universiteto futbolo komanda – šalies čempionė

2025-05-28

Vilkinant pensijų reformą atstovaujama ne žmonių interesams

2025-05-28

Mirė Tauragėje per sprogimą name sužalota moteris

2025-05-28

Prezidentas pasveikino Azerbaidžaną Respublikos įkūrimo metinių proga

2025-05-28
Horoskopas

Astrologinė prognozė gegužės 28-ai

2025-05-28

Europos Komisija kovos su kiniškomis padangomis

2025-05-27

Krokų lankos ežeras bus įžuvinamas unguriais

2025-05-27

Ūkininko patirtis – dirvožemio tyrimai būtini

2025-05-27

Prezidentas atėmė apdovanojimą iš E. Vaitkaus

2025-05-27

Klaipėdietis kaltinamas sukčiavimu, turto prievartavimu ir grasinimais nužudyti

2025-05-27
Horoskopas

Astrologinė prognozė gegužės 27

2025-05-27

Somalio atsibastėlius gabenusį veikėją teis Šiauliuose

2025-05-26

Metas sėti veją: kokias sėklas rinktis?

2025-05-25
Horoskopas

Astrologinė prognozė gegužės 26-ai

2025-05-25

Klaipėdos piliavietėje suplevėsavo Olimpinės dienos vėliava

2025-05-25

Čagoso salas Didžioji Britanija perduoda Mauricijui

2025-05-24

D. Nausėdienė apdovanojo Lietuvos mažųjų žaidynių festivalio dalyvius

2025-05-24

Gražulis teigia, kad niekas nepasikeitė nuo sovietmečio

2025-05-24

UAB “Kauniečiams”
Įmonės kodas: 307072731
PVM mokėtojo kodas: LT100017557011
Banko sąskaitos nr.: LT717044090113506715

info@klaipedieciams.lt
Privatumo politika

Pranešk naujieną!

Pamatėte ar nugirdote kažką įdomaus ar šokiruojančio?
Pasidalinkite šia žinia su portalo skaitytojais.

Pasidalinti žinia

Copyright © 2025 Klaipedieciams.lt