0

 

Gamintojams kuriant vis inovatyvesnius mobiliuosius įrenginius vartotojai jaučia poreikį reaguoti į augančią pasiūlą. Įsigijus naują mobilųjį telefoną norisi kiek įmanoma greičiau nustatyti asmeninius poreikius atitinkančius parametrus bei perkelti reikiamus failus iš seno mobiliojo telefono. Pastarasis procesas gali užimti daug papildomo laiko, tačiau yra keletas papildomų būdų norint užtikrinti spartesnį duomenų perkėlimą – sukurta atsarginė telefono duomenų kopija suteikia galimybę telefono atmintinėje saugomus failus susieti su pasirinkta paskyra. Iš naujo įrenginio prisijungus į šią paskyrą duomenis bus galima lengvai perkelti nesugaištant daugybės valandų.

 

Ar galima užsisakyti duomenų atkūrimo paslaugas internetu?

 

Vis dėlto, ar teko pagalvoti, ką reikėtų daryti, kai atsarginė kopija nėra sukurta, o senasis įrenginys nepataisomai sugedęs? Ši situacija gali sukelti nemažai streso telefonų savininkams, kurie savo išmaniuosiuose įrenginiuose saugo itin svarbią informaciją ir nėra pasirūpinę šios kopija. Džiugina tai, kad auga ne tik naujų telefonų, bet ir šių įrenginių taisymo paslaugų pasiūla. Profesionalios duomenų atkūrimo paslaugos nepalieka abejingo nė vieno mobiliojo telefono savininko. Baimė perduoti asmeninę informaciją į svetimų žmonių rankas yra natūrali, tačiau prarastus duomenis perduoti į patyrusių specialistų rankas – išties patikima ir verta. 

 

Duomenų atkūrimas – ne tik iš mobiliojo telefono

 

Vos vienas mygtuko paspaudimas nukreips į internetinį puslapį, kuriame lankytojai gali rezervuoti laiką duomenų atkūrimo paslaugai. Neturint galimybės įrenginio pristatyti į taisyklą galima pasirinkti mobiliojo telefono ar kitokios technikos (nešiojamo ir planšetinio kompiuterio, HDD ir SSD diskų, USB laikmenos ar atminties kortelės) paėmimą iš pasirinktos Lietuvos vietos. Patyrę meistrai atliks ekspertizę ir nustatys, kokius darbus gali tekti įvykdyti norint atkurti prarastus duomenis. 

 

Ar atkurti duomenis iš vandeniu aplieto įrenginio – įmanoma?

 

Norint, kad įrenginio atmintyje saugomą informaciją pavyktų sklandžiai atkurti, turi veikti tam tikros jo dalys – procesorius, pagrindinės plokštės takeliai bei kitos mikroschemos. Specialistams atlikus šių komponentų restauraciją duomenų atkūrimas tampa realiu. Šių paslaugų kaina bus nurodyta po atliktos eskpertizės, o atstačius prarastus duomenis įrenginys bus atiduotas atgal. Savo darbą išmanantys meistrai gali rasti sprendimo būdą net jei telefonas yra perlūžęs ar aplietas. 

 

Svarbu paminėti, kad sugedus įrenginiui patartina savarankiškai neatlikti duomenų atkūrimo. Priešingu atveju duomenis kaupiantys įrenginio komponentai gali būti pažeisti negrįžtamai.

Jums gali patikti

Komentarai

Leave a reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *