0

Iš pirmo žvilgsnio tikriausiai atrodo, kad darbas sandėlyje ir darbas autoservise nėra ir negali būti susijęs, nes tai visiškai skirtingos sritys. Deja, bet tai nėra tiesa. Darbą autoservisuose ir darbą sandėliuose sieja tai, kad efektyvus darbas priklauso nuo ten dirbančių profesionalų komandų, ir tai, kad autoserviso veikla glaudžiai susijusi su dalimis ir kitomis priemonėmis, jį pasiekiančiomis iš sandėlių.

Ką reiškia dirbti autoservise?

Dirbti autoservise reiškia dirbti profesionalioje savo srities specialistų komandoje, puikiai išmanančioje ne tik transporto priemonių priežiūros ir remonto darbus, bet ir gebančioje sukurti tvarius santykius su kiekvienu klientu. Tikriausiai niekas neprieštaraus minčiai, kad išgirdus žodį „autoservisas“, pirma į galvą atėjusi mintis visada bus susijusi su specialistu, kuriuo jūs pasitikite, ir kuriam visada patikite savo turimas transporto priemones. Serviso meistrai, automechanikai ir autoelektrikai – specialistai, kurie tiesiogiai rūpinasi kliento automobiliu. Serviso meistras visada yra tas specialistas, kuris atlieka pradinę automobilio gedimo diagnostiką ir nustato transporto priemonės gedimo priežastis. Šis specialistas taip pat atsako už tai, kad būtų parengtas ir su klientu suderintas transporto priemonės remonto eigos planas bei rūpinasi šio pano įgyvendinimu. Automechanikai ir autoelektrikai – specialistai, kuriuos automobilių savininkai prilygina gydytojams, gelbstintiems jų transporto priemones nuo įvairiausių „ligų“. Šie specialistai dirba griežtai laikydamiesi nustatytų remonto technologijų, todėl ne tik įsigilina į transporto priemonės gedimą ir jo priežastis, bet ir pašalinę gedimą visada atlieką patikrą, patikrinančią ar visos atliktos „procedūros“ padėjo pašalinti gedimus.

Kaip jau buvo minėta, autoservisuose dirba savo srities profesionalų komanda, o tam, kad komanda dirbtų efektyviai ir klientai būtų patenkinti ne tik paslaugų, bet ir aptarnavimo kokybe yra būtinas specialistas, kuris tai koordinuotų. Šis specialistas – tai serviso vadovas, kuris vienaip ar kitaip yra įsitraukęs į visus autoservise vykstančius procesus. Planuojant autoserviso užimtumą bei užtikrinant, kad kiekvienas klientas gautų ypatingą dėmesį, vadovui gelbsti jo pavaduotojas. Šis specialistas be kitą ko dar ir atsakingas už tai, kad visi kliento pageidavimai būtų išgirsti.

Automechanikai ir autoelektrikai negalėtų efektyviai dirbti, jeigu jų komandoje nebūtų detalių vadybininkų, t. y., specialistų, kurie atsakingi už detalių ir kitų transporto priemonėms reikalingų priemonių tiekimą. Žinoma, bus sakančių, kad autoelektrikai ir automechanikai gali ir patys tai padaryti, tačiau juk niekam nėra paslaptis, kad geras automechanikas ir autoelektrikas turi tiek darbo, kad pašalinėms veikloms laiko tikrai nelieka. Be to darbas visada vyksta sklandžiau, kai visi daro tai, ką geriausiai išmano, o tai reiškia, kad taisyti geriausiai geba automechanikai ir autoelektrikai, rūpintis klientų sutikimu – priėmėjai ir jų asistentai ir t. t.

Ką reiškia dirbti sandėlyje?

Darbas sandėlyje nėra vienalytis. Jis apima daug įvairių procesų, todėl šioje srityje dirba daug įvairiausių specialistų, t. y., sandėlio vadovas, padalinio vadovas, sandėlio vadybininkas, sandėlio darbuotojai ir t. t. Sandėliuose dirbantys specialistai yra tie žmonės, kurių dėka autoservisus laiku ir greitai pasiekia kokybiškos ir patikrinto prekės, o tai yra viena iš sąlygų, lemiančių greitesnį darbų atlikimą ir pačiame autoservise, nes juk klientas nemėgsta laukti.

Komentarai

Leave a reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *