0

Pirmadienį Miese (Šveicarija) ištraukus burtus paaiškėjo, kad Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė dalyvaus Puerto Rike vyksiančiame Olimpinės kvalifikacijos turnyre.

Kazio Maksvyčio treniruojama rinktinė pateko į A grupę kartu su Meksika ir Dramblio Kaulo Krantu, o B grupėje varžysis šeimininkai Puerto Rikas, taip pat Italija ir Bahreinas. Į liepos 2-7 dienomis San Chuano mieste vyksiančio turnyro pusfinalį pateks po dvi stipriausias grupių komandas, o kelialapį į Paryžiaus Olimpines žaidynes iškovos tik turnyro nugalėtojai.

„Dėl burtų rezultatų šį kartą yra smagu. Tiek Meksika žinoma, italai, Puerto Rikas su visomis esame žaidę, su visomis galime žaisti, – kalbėjo burtų traukimo ceremonijoje dalyvavęs Lietuvos vyrų rinktinės direktorius Žydrūnas Vilenčikas. – Tačiau bus nemažas iššūkis tariantis dėl kontrolinių rungtynių. Tiek Dominikos Respublika, tiek Brazilija tuo metu, kai mes keliausime į tą pusę, bus Europoje. Bandysime taikytis prie esamos situacijos.”

Kitų Olimpinės atrankos turnyrų burtų traukimo rezultatai:

Pirėjas (Graikija)

A grupė: Slovėnija, Naujoji Zelandija, Kroatija
B grupė: Graikija, Dominikos Respublika, Egiptas

Ryga (Latvija)

A grupė: Latvija, Sakartvelas, Filipinai
B grupė: Brazilija, Juodkalnija, Kamerūnas

Valensija (Ispanija)

A grupė: Ispanija, Libanas, Angola
B grupė: Lenkija, Suomija, Bahamai

The post Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė kelionę Olimpiados link pradės Puerto Rike appeared first on Kauniečiams kasdienės naujienos.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva