0

Regis, perkate pačios aukščiausios kokybės, puikiai vertinamą žinomo gamintojo produktą, tačiau jūsų šuo atsisako jį valgyti? O galbūt dar blogiau – šuo noriai jį sušlamštų, tačiau tuomet išryškėja tam tikros problemos, pavyzdžiui, virškinimo, odos ar pan.? Turite žinoti, kad pasitaiko, jog dėl vienų ar kitų priežasčių maistas šuniui netinka. Kodėl taip gali nutikti?

Nepatinka skonis

Jei jums atrodo, kad šuns ėdalas kvepia itin gardžiai ir šuo tikrai turėtų būti už jį dėkingas bei valgyti su didžiausiu apetitu, tai keturkojui gali atrodyti visai kitaip. Kiekvienas turi savo mėgiamus produktus, net ir šuo, todėl kartais reikia šiek tiek laiko, kad atrastumėte, kas būtent patinka jūsų keturkojui. E. parduotuvėje Evet.lt rasite labai didelę šunų maisto įvairovę, todėl neabejojame, kad atrasite tai, ką jūsų šuo valgys pasigardžiuodamas.

Alergija

Jei šuniui maitinantis vienu ar kitu maistu prasideda alerginės reakcijos, pavyzdžiui, parausta oda, atsiranda bėrimas, šunį kankina niežulys, pastebimas aktyvesnis kailio plaukų slinkimas ar pan., tai didelė tikimybė, kad jis yra alergiškas kažkuriam iš ėdale esančių produktų. Alergijos atveju visada yra geriau pasirodyti veterinarui, kuris padės nustatyti, kam jūsų augintinis yra alergiškas ir kokį maistą jam pasirinkti. Šiandien rinkoje esti itin daug alergiškiems šunims skirto aukštos kokybės ėdalo, todėl nebus sudėtinga pasirūpinti subalansuota ir sveika jūsų keturkojo mityba.

 

Jums gali patikti

Komentarai

Leave a reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *