0

Tobulėjant pasauliui ir daugumai veiksnių persikėlus į virtualią erdvę, išmanieji įrenginiai tampa vienu iš kasdieniu elementu be kurio būtų sunku įsivaizduoti atliekant tam tikrus procesus. Su šiuo aspektu, ateina ir tam tikrų teiginių išsakymas, kurie ne visada būna tiesa. Kaip atskirti, kur yra mitas, o kur tiesa?

Mitas ar tiesa: ausinės tik gadina klausą

Dauguma žmonių negali įsivaizduoti savo gyvenimo be muzikos. Faktas, kad didžioji dalis muzikos klausytojų jos klauso per ausinukus. Būtent tai yra tokia priemonė, per kurią galima klausytis ne tik muzikos, bet ir naudoti, kaip darbo ar studijų priemonę. Tačiau su šią priemone, ateina ir teiginys, jog ausinės kenkia klausai. Tai kaip yra iš tikrųjų? Tai kas liečia klausą, ausinukai gali ją pažeisti tik tada, jeigu nėra laikomasi nustatytų taisyklių. Jeigu ilgą laiką klausotės muzikos ypatingai garsiu rėžimu, tuomet tai gali turėti įtakos jūsų klausai (tai turės įtakos net ir tada, jeigu taip muzikos klausotės ir be ausinukų). Geriausia muzikos klausyti ne didesniu nei 70 – 90 dB, nes šis garso dažnis nėra kenksmingas klausai.

Mitas ar tiesa: išmanieji įrenginiai gali pritraukti žaibą

Vienas iš labiausiai paplitusių mitų yra toks, jog išmanusis telefonas (ar kitas įrenginys) gali laisvai pritraukti žaibo smūgį. Juk žaibai paprastai trenkia į tas vietas, kurios būna aukštos ir turi smailius kraštus, tarkime tokie kaip: bokštai, stulpai ar medžiai. Išmanusis įrenginys neturi jokios įtakos žaibo pritraukimui. Grėsmę gali sukelti tik neatsakingas elgesys būtent audros metu – jeigu žmogus specialiai blaškosi atvirose vietose ir neieško, kur būtų galima pasislėpti, tuomet žaibo smūgio tikimybė išauga tiek pat, jeigu tas žmogus turi išmanųjį įrenginį, ar jo neturi. Todėl galite nuraminti savo senelius ir kaip tik paskatinti juos naudotis išmaniaisiais įrenginiais ir pasinaudoti moderniojo pasaulio suteiktomis inovatyviomis galimybėmis!

Mitas ar tiesa: skirtingų gamintojų įrenginių negalima sujungti tarpusavyje

Tai nėra pats populiariausias mitas, tačiau jis dažnai pasitaikantis tarp tų, kurie visiškai nesidomi technologijomis ir jos teikiamomis priemonėmis. Tai yra didžiausias mitas, jog skirtingų gamintojų išmanieji įrenginiai negali būti suderinami tarpusavyje. Juk būtent šiai dienai vien ir akcentuojama, kad skirtingi įrenginiai gali būti suderinami tarpusavyje! Šiuolaikiniame pasaulyje gausu įvairiausių išmaniųjų prietaisų, tai būtų ypatingai keista, jeigu jų nebūtų galima suderinti tarpusavyje. Bigbox.lt jums rekomenduoja platų išmaniųjų telefonų, jų priedų ir kitų įrenginių platų asortimentą, todėl drąsiai galite įsigyti skirtingų gamintojų prietaisus bei juos laisvai derinti! Galime tik pasidžiaugti, kad modernus pasaulis vis labiau atveria įvairias duris ir leidžia džiaugtis technologinėmis galimybėmis. 

Jums gali patikti

Komentarai

Leave a reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *