0

„Neįtikėtini metai“: renkama nauja grupė

Kviečiame Klaipėdos rajono savivaldybės tėvelius dalyvauti programoje „Neįtikėtini metai“ (angl. The Incredible Years®)! Programa yra skirta tėvams/įtėviams/globėjams, auginantiems 3–6 metų amžiaus vaikus.

Programa įgyvendinama daugiau nei 20 pasaulio šalių, moksliniais tyrimais įrodytas ilgalaikis jos efektyvumas. Programa padeda tėvams:

  • geriau suprasti vaiko elgesį ir netinkamo elgesio priežastis,
  • įsigilinti ir taikyti veiksmingus vaiko netinkamo elgesio valdymo būdus,
  • išmokti, kaip ugdyti vaiko savireguliacijos įgūdžius ir kaip padėti vaikui kurti pozityvius santykius su kitais,
  • stiprinti ryšį su vaiku, mėgautis kartu praleistu laiku.

Savivaldybėje planuojama 1 nuotolinė grupė ketvirtadieniais 15.30-17.30 val. nuo kovo 16 d.

Daugiau apie Programą galima paskaityti čia

REGISTRUOTIS Į TĖVŲ GRUPES GALIMA ČIA

Dėmesio! Nurodytoje  grupėje gali dalyvauti tik asmenys, deklaravę savo gyvenamąją vietą Klaipėdos rajono savivaldybėje.

Higienos institutas įgyvendina 2014–2021 m. Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo projektą „Programos „Neįtikėtini metai“ pritaikymas ir įgyvendinimas Lietuvoje“. Praėjusiais metais prie šios Programos įgyvendinimo prisijungė ir Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras: buvo parengti 2 pozityvios tėvystės mokymų grupių vadovai ir suburta 1 tėvų grupė, kuri dalyvauja  pozityvios tėvystės mokymuose.

Apie programą,

„The Incredible Years®“ (liet. „Neįtikėtini metai“) – tai prof. dr. Carolyn Webster-Stratton Jungtinėse Amerikos Valstijose sukurta serija viena su kita susietų, įrodymais pagrįstų programų, skirtų tėvams, vaikams ir mokytojams, palaikoma daugiau nei 30 metų tyrimų. Tikslas yra užkirsti kelią mažų vaikų elgesio problemoms ir jas koreguoti bei skatinti jų socialinę, emocinę ir akademinę kompetenciją.

Klaipėdos rajone įgyvendinama viena iš programų ikimokyklinio amžiaus vaikų tėvams, įtėviams bei globėjams.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Sveikata